Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Megtennéd- e a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Megtennéd- e a szerelmed kedvéért, ha ez lenne a vágya, hogy megfelelő, intim körülmények között néha bepisilnél?

Figyelt kérdés

2020. máj. 21. 14:54
A kérdező szavazást indított:
Igen, már meg is tettem és tetszett.
Igen, mert ez simán belefér.
Igen, de nem szívesen.
Talán...
Nem hiszem, hogy megtenném.
Biztos, hogy nem.
Azonnal szakítanék, ha erre kérne.
43 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Én azt szeretem pasiként ha tus alatt le vizelhetem. Szerintem ez nagyon izgi,imádom csinálni. Egyszer az egyik barátnőm a punciját is le vizeltette velem,na az volt az ultra non plusz számomra..
2020. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Én rendszeresen játszom ezt lányokkal.

Zuhany alatt mögé állok álló farokkal a popsija közé és már engedem is, vagy a kezébe adom szemből és oda irányitja ahova akarja :-). Meg kell mondjam, midig a csiklojuknál kötött ki a sugár :-).

Na vajon miért ? :-)

2020. máj. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

1-es vagyok!

Így van,aki próbálta mindnek tetszett,nagyon izgatja őket a puncin a meleg pisi,nincs ezzel semmi gond,ízlések és pofonok,kicsit extrémebb része a szexnek,de még teljesen vállalható.

2020. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Úgyhogy lányok, ki lehet próbálni, először egyedül otthon, hogy masztizás közben kicsiket pisilni, majd folytatni a masztit, ezt ismételni sokszor.

Akkora orgazmus lesz a vége, hogy :

1. Nem kicsit fogtok bepisilni közben, hanem nagyon.

2. Atomérzés ez a fajta orgazmus.


Vagy egy jó kiadós kicsit visszatartott pisilés elengedéskor rányomni két ujjal a csiklóra, akár bugyin keresztül, masztizás lesz a pisilésetek vége az tutti.

Élménybeszámolók jöhetnek :-)

2020. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen megtenném :)
2021. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, a legjobb előjáték :-)

Aki meg sikosítóval próbálkozik, az csak szenvedjen tovább :-) hogy nem elég nedves :-)

2021. máj. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!