Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan, mikor, milyen körülmén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, mikor, milyen körülmények között éreztetek rá a "bilincs ízére"?

Figyelt kérdés
Már aki használ bilincset szexhez...

2020. jan. 24. 06:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Csajoknak szívesen mesélek :) 32/F
2020. jan. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden pasit kiszoktam bilincselni és egy ilyen szemfedőt szoktam rájuk rakni még, amit alváshoz szoktam használni egyébként :)

21 évesen kattantam rá, most 22 vagyok. :)

2020. jan. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Èn mèg nem kóstoltam bilincset, maradok a hagyományos kajáknál...
2020. jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

17 éves koromban.

18/F

2020. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 subrette ***** válasza:
100%
Tiniként nagyon ki akartam próbálni. Eszméletlen érzés volt megbilincselve lenni, és ez az érzés tart azóta is. Imádom. Használjuk rendszeresen.
2020. jan. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sem a hogyant, sem a mikort nem tudom egyetlen pillanathoz, körülményhez kötni.

Amióta az eszemet tudom, izgat a kötözés gondolata. Aztán rájöttem, hogy bilincs a legpraktikusabb eszköz ehhez.

Gyerekkoromban beszereztem egy játékbilincset, most felnőttként, pedig már igazival játszadozok.

2020. jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
kötözős játékok mindig is bejöttek, szex terén meg nekem nagyobb izgalmat is ad. Bilincs nem is tudom, mindig ki akartam próbálni, majd párommal közösen vettünk párat, igazi csak kulccsal nyithatósak, és rendszeresen is használjuk őket.
2020. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!