Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik szeretnek popsit nyalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szeretnek popsit nyalni azok nem félnek,hogy kis fekáliát is benyalnak?

Figyelt kérdés
mondjuk belül maradt még egy kicsi, persze ilyen mikroméretű

2020. máj. 21. 15:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
21%
Jó az nekik, sok látens homár.
2020. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
Nem igazán, plusz a beöntés néha megkönnyíti a dolgokat :)
2020. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Popsis témánál azért van előkészület és tudom hogy a parnerem nem engedné hogy nyaljam ha nem tiszta!
2020. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

Mivel párom fürdik és nem csak azt mondja, ezért tiszta és nem szros a feneke.


Egy lány.

2020. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Higiénia ugyebár... előtte tusolás, análzuhany, bár ettől barna baleset még bármikor lehet, ez biz' ezzel jár, aki popsit nyal az tisztában van vele, ahol fűrészelnek ott forgács is lehet.
2020. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Én már három lánynak is ki nyaltam a popsiját,és fincsi ápolt volt mind. nem mondanék le erről a fajta élvezkedésről,és a lányok is szeretik nagyom szerintem. Egy gyönyörű szépen ki borotvált popsit élmény ki nyalni számomra,nyilván legtöbb esetben meg is dugom,de nem hagynám ki. Nincs ott semmiféle fekália kérdező.. Egyébként a kérdésedből le szűrhető,hogy még szerintem puncit sem láttál..
2020. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy a férfitársaim in mondják, felderítés közben látni a terepviszonyokat. És különben is, majd minden nő ad magára.
2020. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell és általában nem is lehet benyomni a nyelvet a lyukon (záróizmon) túlra. Ha pedig előtte fürdött, akkor nincs gond és nyilván csak így csinálom, hogy a fürdése után nyaldosom a segglyukát.


De még ha elő is fordult az életben, hogy így szarmolekulák kerültek a számba, abból se nem éreztem semmit, se bajom nem lett tőle soha.

2020. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%

Ne akard tudni,hogy eddig mit nyeltél be életed során!!

Meglepődnél!!

2020. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%

Mikroméretű :D

Ja a szarmolekula párlat...

2020. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!