Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik szeretnek popsit nyalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szeretnek popsit nyalni azok nem félnek,hogy kis fekáliát is benyalnak?

Figyelt kérdés
mondjuk belül maradt még egy kicsi, persze ilyen mikroméretű

2020. máj. 21. 15:33
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
seggből fekete,barna szar,fos jön ki. Szájból csak ilyen savas folyékony lé az még oké. Pinából a hugy az is még oké, de a segg hát én nagyon félnék a szartól(fekália),hugy még egészséges is,de a szar, nagyon necces könyék a segglyuk.fingással is jön ki kis szar :D :D :D :D :D
2020. máj. 22. 12:13
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen te most mit akarsz?

Most az embereket akarod lebeszélni a seggnyalásról vagy mit győzködsz itt mindenkit?

Felfogtuk te rosszul vagy a seggnyalástól, oké megértettük, akkor nem csinálod azt ennyi.

2020. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
hát most már ,hogy mindenki elmondta a véleményét én is megosztom a saját álláspontomat.
2020. máj. 22. 12:24
 24/24 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ha egy lánynak szép a popsija, azt élvezet puszilgatni, nyalogatni. Szerintem a popsi nyalás az csak kifejezetten vékony vagy esetleg normál lányoknál gusztusos és élvezetes. A mai kor ételeivel egyébként sokkal több bajt beviszünk a gyomrunkba sajnos.
2020. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!