Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, oráloznátok fuvarért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, oráloznátok fuvarért cserébe?

Figyelt kérdés
Esetleg előfordult már ilyen korábban?

2020. máj. 21. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer fordult elő ilyesmi, még tizenévesen. De akkor sem volt előre megbeszélve a dolog. Egy srác jófej volt, és hazavitt kocsival buli után. Tudtam, hogy eléggé tetszem neki, és nem akartam csak úgy otthagyni... Úgyhogy megérkezés után kértem, hogy álljon félre, és csókolóztunk, meg segítettem neki elmenni. Ennyi, más nem történt, se akkor, se később.
2020. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért Hawaii-ig akarod elvinni őket 5 csillagos szállóba? :D

Azért ha Halmajugrára akarsz valakit lefuvarozni nem fog csak úgy lecummantani, max. egy prosti amelyik így akarja lespórolni a vonat, busz árát.

2020. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!