Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Na jó, megkérdem. Ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na jó, megkérdem. Ha egy nőnek az átlagosnál hosszabb és tágabb a puncija, az nagyon nagy probléma?

Figyelt kérdés
Mármint a tágasságot nem tudom felbecsülni, mert nem tudom megmérni. Meg ugye változik is.

2020. máj. 21. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nőkent írom, hogy nekem is ilyen. Bizonyos pózokban jobb, másokban kevésbé érezzük egymást és persze használunk segédeszközöket.
2020. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Volt nekem is ilyen partnerem, akkor kerestünk olyan pozíciót amiben jobban éreztük egymást. Nem tudom de azt beszélik hogy az ázsiai a thai csajoknak is eléggé tág és sokan szűkebbre számítanak. De biztos meg lehet mindenkivel találni azt a pozíciót ahol mindenki "megkapja" a magáét.
2020. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!! És milyen segédeszközöket?
2020. máj. 21. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a pasidnak nagy, akkor előny, ha nem, akkor hátrány.
2020. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szex elején még jó a közösülés, de hamar kitágulok. Utána élvezetesebb az nyalás, ujjazás, tök jól eltalálja párom a G pontomat. Vagy megfelelő műszerszámmal szoktuk kiegészíteni az élvezeteket. Van üreges felcsatolható és simák is. Pár éve alatt mára 6 különböző darabot szereztünk be. Más forma, más állag. Most már nagyon klassz élethűeket lehet kapni. ;-)
2020. máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5

Ah, értem. Műszerszám. :)))

2020. máj. 21. 21:54
 7/8 A kérdező kommentje:

4

Nekem még csak ahhoz a két típushoz volt szerencsém, amit úgy hívtak, hogy a magyar meg az osztrák. A magyar rövid és vastag, az osztrák hosszú és vékony.

Jaj, kulcsszóként a vastagot és a vékonyat is kellett volna írni. És a vastagságot nem.

2020. máj. 21. 21:57
 8/8 A kérdező kommentje:

4

Feltételezhetően nem olyan nagy, különben nem írnék ki kérdést. :))) De inkább én vagyok nagy.

2020. máj. 26. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!