Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gond az, ha férfiként sűrűn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond az, ha férfiként sűrűn keringet olyan érzés, hogy magas, akár és inkább nálam magasabb nővel akarok szexuálisan együtt lenni?

Figyelt kérdés
184 cm vagyok.
2020. máj. 22. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha fontos szempont, akkor csakugyan beszűkül a kínálat, de amúgy miért lenne gond?
2020. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a pap, kinek a papné. Mindenkinek van valami preferenciája, neked miért ne lehetne ez?
2020. máj. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csajt lesz nehéz találni.

Személy szerint el se tudnám képzelni, hogy nálam alacsonyabbal járjak. De biztos van ilyen

2020. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy érzem lett volna rá alkalmam a múltban, csak nem vettem úgy észre a jeleket, vagy nem érdekelt, nem éltem a lehetőséggel. Jó lenne egy ilyen nő.
2020. máj. 22. 12:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem gond - ízlések és pofonok. Bár megjegyzem nem a magasságon múlik ki milyen lesz az ágyban, mennyire jössz vele jól ki. Sőt mi több az alacsonyabb lányok között is vannak olyan csinosak hogy húúúúúúúúúúú.

A saját lehetőségeid korlátozod - főleg hogy a nők általában magasabb pasit keresnek.

2020. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy általában magasabb pasit keresnek. De aki magas, az meg lehet, hogy nehezebben ismerkedik. Ti nem ismertek ilyen nőt?
2020. máj. 22. 12:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi vagy te keringető szivattyú?
2020. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valami problémád van?
2020. máj. 22. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!