Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van-e esélye annak, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e esélye annak, hogy egy gyenge, vékony, önbizalmatlan srácnak megtörténjen az első szexe egy csajjal? 21/F vagyok. Sajnos még sohasem volt barátnőm, se lánycsók/puszi.. és még a szüleimmel élek. Nektek hogy működik? Hogy találtatok lányt?

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

leírtál engem 21 évesen, szinte, mert azért voltak eltérések

nem adtam fel, próbálkoztam


F

2020. máj. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D és hol probálkoztál? Sajnos még azt sem szeretem, hogyha idegenek lányok néha rámnéznek és nevetnek rajtam. És amúgy elfelejtettem mondani, hogy még beszédproblémás is vagyok! :( de halálkomolyan.
2020. máj. 22. 12:10
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

nekem a dumával nem volt bajom, de önbizalommal igen


itt is beszélgettem (végül első szex, kapcsolat itt jött össze), de előtte társkeresőkön próbáltam

2020. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De jó neked, mázlista :D de én amúgy nem is Magyarországon lakok. Szegeden tanulok amikor van középiskola. De ugye most nincsen iskola. És megbíztál benne? Mert ugye mindenhol tudnak hazudni. És amikor először taliztál vele a csajjal akkor biztos hogy ő is ugyanolyan volt? Tehát nem volt se rablás stb...
2020. máj. 22. 12:18
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

beszéltünk sokat írásban, képcsere, mikrofon is volt


nyugi minden szervem megmaradt, még az is :D


igen sok a kamus, főleg magát csajnak kiadó meleg, de ezeket nem nehéz szűrni

2 éves kapcsolat lett belőle, szóval tuti csaj volt :)

2020. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szuper! :) remélem nekem is lesz csaj. Én a nálam idősebb nőket szeretem. 23,25,30 stb... De nem az öregeket! :D Csak az a baj, hogy vagy lusta/félek kimozdulni egyedül valahova. Legyen szó kocsma, koncert stb... :/
2020. máj. 22. 12:29
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Ronda, kövér csajok közül talán megsajnál valaki.
2020. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

hát én most 10 évvel idősebb nővel járok össze

azóta nagyon sok dolog megváltozott bennem

2020. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen van esély, viszont kell hozzá két dolog. Az egyik az "úgysem sikerül" picsogó hozzáállás levetkőzése, a másik hogy folyamatosan próbálkozni, ha 99x nem jön be akkor 100.-jára is nekifutni. Nem fognak a lányok maguktól jelentkezni nálad, hogy oh gyere már te szegény.
2020. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sajnos :D :D

És az jó dolog, ha kimegyek néha harmonikázni az utcára csak úgy hobbiból? Mert szeretek harmonikázni.

2020. máj. 22. 12:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!