Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párok,akik képesek vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok,akik képesek vagytok úgy lefeküdni a másik féllel,hogy nincs zuhanyzás előtte, vagy bármi? Nem zavar a párotok esetleges kellemetlen, mosdatlan szaga? Nincs bennetek ilyenkor egy undor a másik irányába?

Figyelt kérdés
Én a jelenlegi barátommal sem bírok úgy lefeküdni,hogy ne legyen előtte mosakodási ceremónia. Ki sem bírnám,nem feküdnék úgy le senkivel. Ha meg olyan helyen vagyunk,hogy esetleg nincs mód tisztálkodni,akkor szex sincsen. Hogy képes valaki reggel is úgy szexelni a másikkal, hogy mondjuk rossz a lehelete, vagy bármi? Vagy mondjuk egy átdolgozott nap után, befülledt tagokkal egymásnak esni?
ápr. 27. 23:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
hogy egy klasszikust idezzek: szeretem ha budos a picsa egy kicsit.
ápr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
De izgalmas lehet veled a szex! Ja bocs, nem ide.
ápr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
33%
"Szia! Gyuri vagyok...Mondhatom azt neked, hogy ne fürgyé le?...szeretem, ha büdös a p*csa egy kicsit."
ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
Mi szinte mindig reggel szexelünk. A te életedböl hiányzik a spontán szex. Remélem kesztyűt azért nem veszel fel, mikor hozzáérsz a barátod farkához.
ápr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát, képzeld azt is vennék fel, mert ki nem állhatom a büdös állott szagú dolgokat. De neked gratulálok,hogy ennyire erős a gyomrod,hogy mindent elvisel. Csak aztán ne csodálkozz,ha egyszer ilyen-olyan indokkal otthagynak.
ápr. 27. 23:15
 6/24 anonim ***** válasza:
43%

Kesztyűt ha nem is, de tuti zsepivel fogja meg. :D


A jó ég mentsen meg egy ilyen nőtől. :D

ápr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon jól látja a kérdező! Ez a minimum, hogy tisztán jó illatúan bújunk a párunkhoz.
ápr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
No, legalább valakinek ízlése is van.
ápr. 27. 23:18
 9/24 anonim ***** válasza:
49%
#7 Köszönöm! 🙂 Én is így gondolom. Jó latni, hogy ilyen igényes nő vagy! 🙂
ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
64%
Hát, nem tudom, azért ha valaki zuhanyozik reggel, délutánra nem kéne büdösnek, mosdatlan szagúnak lennie... Ott valami nem oké, vagy egészségügyileg, vagy higiéniailag.
ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!