Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nudista strandon mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nudista strandon mennyire gyakori hogy termeszetes fanszorrel mennek oda? 22

Figyelt kérdés

Nem borotvalom a fanszoromet es nem is roviditem, igy eleg nagy a dzsungel :D

Nudista strandra illik igy menni?

Vagy mennyire gyakori ott egy szoros nemi szerv?



2020. máj. 23. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenfélét látni. Ha neked így tetszik akkor így menj.
2020. máj. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Vmi azt súgja, te nem lány vagy, pedig majdnem megkérdeztem. :D
2020. máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Idősebb bácsik ,nénik gyakoriak nudista strandon,nyilván nem szőrtelenítenek.Én ha lenne bátorságom,tuti megnöveszteném,csupaszon nem mennék azt is takarna valamit.
2020. máj. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Miért kell bátorság ahhoz hogy megnöveszd a szőrt?
2020. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Ott ez senkit sem érdekel. Többnyire idős emberek vannak és a hasuktól úgysem látszik.
2020. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy tudom hogy szólóban nem nagyon engednek be, legalábbis a horvátoknál. Mindig elmondom hogy egy kis optikai tuning nem árt, főleg ha hűvösebb a víz :D
2020. máj. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféle ember, mindenféle fanszőrzettel megy oda és nem azért, hogy mások nemi szervét bámulja. Mehetsz szőrösen, borotváltan, trimmelve stb., senkit nem fog zavarni vagy érdekelni.


A nudizmus arról szól, hogy kint vagy a természetben, a víznél és mindehhez nem elvárás, hogy ruhában legyél.

2020. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A divat pillanatnyi állásátol függ elsösorban, de szörös/csupasz teljesen elfogadott.
2020. máj. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az elvárás: ne legyen rajtad ruha és ne kukkolni menj. Amúgy olyan fanszőrzettel mész amilyennel akarsz, nem fogják a bejáratnál ellenőrizni és ott sem fog senkit érdekelni. Kb. annyira lényegtelen mint hogy normál strandon bikiniben v. egy részesben vagy, van ilyen is, meg olyan is.
2020. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy? Mindenki úgy hagyja, ahogy jól érzi magát.

Nem a másikat stírölni járnak a nudista strandra az emberek.

2020. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!