Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találkoztatok már valakivel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már valakivel?

Figyelt kérdés

Levelezek valakivel az Smpixie nevű honlapról és egész szimpatikus. Ti találkoztatok már onnan valakivel?

Ha igen mi sült ki belőle?

Hogy zajlott?


2020. máj. 23. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

2 partnerrel onnan, 1 partnerrel innen aki regelve volt oda is


1 több alkalmas összejárás, 1 db alkalmas, a 3. meg beszélgetés volt, semmi több (nem is volt tervben több)


F

2020. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Megéri kezdőként beregisztrálni oda, hogy valaki bevezessen ebbe a világba?
2020. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

#2:

amiket hallottam a partnerektől, sokan ott is olyanok, mint az itteni kiéhezett tinifiúk

nem a BDSM-ért járnak oda, csak hogy használjanak 1 puncit a saját kedvükre


önzők, idióták sokan, szóval válogatni kell


ha husisabb vagy, akkor előfordulhat olyan is, hogy "nem jössz be, de megszopatlak" mentalitással találkozol


szóval ja, egyeseknek sem a megfelelő szexuális kultúrája sem a BDSM-hez való hozzáállása nincs meg

2020. máj. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én voltam regisztrált tag ott,mint DOM pasi,az is vagyok egyébként. De le jöttem,mert az adatlapra ki írtam az őszinte vágyaim,és elvárásaim,de szinte egy nőnek sem jött be. Ez azért van,mert sok nő is csak társkeresési céllal,nyomorukban regisztrálnak. Nem igazi szubmisszívek a legtöbb esetben. Sokszor ők voltak felháborodva,hogy ugyan mit képzelek én mert olvasták az adatlapomat és stb stb

Aztán mikor kulturáltan ki osztottam hogy ez alapból egy ilyen oldal,még ők voltak felháborodva. És tiltottak.

Az a baj,hogy sok nő képzavarban van,fogalma sincs miből áll ez az egész. Smpixire ne regisztráljon olyan nő,akinek csak az a vágya hogy jó erősen meg legyen kefélve és kész,azt bármelyik oldalon megtalálja. Ez sokkal többről szól.

2020. máj. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért mit írtál ki?
2020. máj. 23. 12:08
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Amik egy DOM pasitól elvárható. Jelzem neked,hogy még nem is vagyok annyira extrém,de ez már azért bőven le fedi ezt a kategóriát. Igazából minden szóba jöhet nálam,kivéve tényleg a beteg dolgokat. Én azt a határfeszegetős stílust képviselem,amikor van egy fájdalom küszöb a nőben,amitől sokkal erőteljesebb orgazmust tud elérni. Addig megyek el vele hogy az extázis egy bizonyos fokára át tud lépni,és önmagán is csodálkozik hogy erre képes. Mondok egy példát,volt hogy egy lány,és kétszer is bepisilt a gyönyörérzettől míg foglalkoztam vele. Soha előtte nem volt erre képes.

Egyértelműen orgazmus központú a dolog nálam,de ezt kicsit másképp váltom ki mint mások. Erre sok módozat van,az oldal erre nem alkalmas hogy kifejthető legyen itt részletesebben.

2020. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen - azért regisztráltam :) Ettől még pont ugyanolyan mint a többi szexpartner társkereső, semmivel sem jobb.
2020. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6:

nem minden lány élvezi a fájdalmat, még ha szerinted minden nőben így is van


én nem az SM ágat preferálom, sőt a 3-ból az SM áll a legtávolabb, én a DS ágat szeretem kiélvezni és több partnerrel így volt meg a közös hang, van akinél a fájdalom alapból tabu, persze fenekelés és enyhébb dolgok még beleférnek

2020. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!