Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már úgy, hogy egyálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy egyáltalán nem akartatok lefeküdni a párotokkal, nem kívántatok hosszabb időn keresztül (hetek, hónapok)?

Figyelt kérdés
Nálunk úgy gondolom egy hosszú folyamat eredménye lett a jelenlegi állapot, hogy több hete (de lehet, hogy már 1-2 hónapja is) nem feküdtünk le egymással. Ő szeretné, de én egyáltalán nem. Ennek a fő oka nálam az, hogy ő elég sokszor negatívan nyilatkozott a külsőmet illetően (miért van rajtad ennyi szeplő, látom híztál mert nagyobb lett a feneked, illetve amikor fogytam: akkor na látom fogytál mert alig van már melled...) és eleinte nálam ez abban nyilvánult meg , hogy szégyenlősebb lettem előtte, azonban jelenleg már oda jutottunk, hogy egyáltalán nem szeretnék levetkőzni előtte, nem akarom még azt se hogy hozzám nyúljon. Jó pasi, de már nem is kívánom, valami megváltozott bennem.

2020. máj. 23. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen nálam volt. Egyáltalán nem tartottam férfiasnak egyik barátomat, emiatt nem is igazán kívántam sosem. Persze miatta mindig bele mentem a dologba, mert szerettem és nem akartam bántani. A mi esetünk szakítással végződött. Egyébként amennyiben csak kritizálni tud akkor nm igazán érdemel meg téged, én a helyedben elgondolkodnék hogy ő e az igazi. természetesen ezt csak a te érdekedben és jószándékkal mondom! Kitartást :)
2020. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ezt beszéld meg vele, és tegyél fel egy egyszerű kérdést:

Ha olyan rosz nő vagy, akkor miért van veled?

hiszen ha jó pasi biztos találna mást, ha meg nem az fogja be a száját, mert te se panaszkodsz folyton (gondolom), és jobb egyedül élni, mind egy megalázó kapcsolatban (hacsak nem vagy szub)

2020. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Feltettem neki már ezt a kérdést, hogy ha ennyire nem talál szépnek, vonzónak, akkor miért van velem. Hiszen nem kötelező. Erre az volt a válasz, hogy ő csak viccnek szánta, ne legyek már annyira érzékeny.


Nem okozna gondot, hogy egyedül éljek, egyébként jól elvagyok párkapcsolat nélkül is.

2020. máj. 23. 12:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom neki tökéletes teste, és kockás hasa van...
2020. máj. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt még, de a te helyzetedben én sem szeretnék egy ilyen emberrel lefeküdni. Tudom, hogy vannak hibáim, van egy kis úszógumim de a párom ezzel együtt mindig csodálattal néz rám, amikor meztelenül lát és ez így normális.


Keress olyan pasit, aki megbecsül úgy, ahogy vagy.

2020. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első házasságomban előfordult, de ebben a mostaniban évtizedek óta töretlen a szerelem és a vágy.
2020. máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!