Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci és magas lányok! Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci és magas lányok! Mi lenne a véleményetek arról, ha egy magas de vékony fiú közeledni szeretne felétek?

Figyelt kérdés
Zavarna az ő alkata?
2020. máj. 23. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy egy magas vékony fiú közeledni akar - nem a külső a legfontosabb egy férfiban, bár is számít de, a stílus, az ember, a kisugárzás többet nyom a latban. Aki kedveli a magas, vékony pasikat az kedveli fogja, tökmindegy milyen a saját testalkata.
2020. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont ez az ideálom. Magas, vékony, barna hajú, barna szemű.


És nem zavarna, sőt... kérdés, hogy őt mennyire zavarná, hogy én 110 kg vagyok.


Nem kérek privátot.

2020. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Engem nem zavart sosem ha egy lány teltebb. Szerintem úgy csinos. 🙂
2020. máj. 23. 20:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig mindig a magas, vékony palik vonzottak, pedig én egyáltalán nem vagyok az. De ahogy írták, nem a kinézet számít. Ha nem lenne magas és vékony az ember, de szeretném, akkor nem érdekelne az alkata.
2020. máj. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én nekem is a személyiség az első. De mégis külső alapján látom meg először és ha nekem a magasság és a telt formái tetszenek meg.... Emiatt már felszínes lennék?

Vagy csak kinek mi tetszik?

2020. máj. 24. 00:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy felszínes. Ez olyan, mint amikor valakinek a barna haj barna szem az esete. De szerintem ha találkoznál valakivel, aki nem pont olyan külsőleg, mint az eseted, de nagyon szeretnéd, akkor ez nem gátolna.

(4-es voltam :))

2020. máj. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!