Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok meddig bírják maszti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok meddig bírják maszti nélkül?

Figyelt kérdés
Most itt nem azokra gondolok, akik sohasem csinálták hanem azokra kik pl napi-heti rendszerességgel masztiznak. Mi az az idő ami után már úgy gondoljátok hogy már minden bajotok van nélküle és muszáj csinálnotok?

2020. máj. 24. 09:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Amikor nagyon fárasztó napom van, akkor van, hogy eszembe sem jut. Amikor ráérek és nem vagyok fáradt, akkor meg naponta is. +a ciklustól is függ, hogy mikor mennyire vágyok rá, de többnyire igen.
2020. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nemsokáig.
2020. jún. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálam főleg alvás kérdése. Ha rendesen ki tudom pihenni magamat, akkor kívánom a maszturbálást vagy a szexet (attól függ mire van lehetőség). Egy fárasztó nap után viszont aligha fogom ezzel tölteni az időmet. Zuhany, aztán vízszintesbe kerülni, más nem jár olyankor a fejemben.

Normál esetben heti 3-4 alkalommal masztizok.

2020. jún. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Változó, kb 1 napig.
2020. jún. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Változó
2020. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%

Több mindentől függ.

- hol tart épp a ciklusom

- mennyire voltam aktív a nap folyamán (nálam is játszik, hogy ha este későn és fáradtan fekszem, akkor eszembe sem jut magamhoz nyúlni)

- otthon vannak-e a szüleim (ha nincsenek otthon és épp nagyon aktív szakaszban vagyok, akkor a napi 3x is megvan)

- megkívánom-e a dolgot. Pl lehet ha nem látok semmi izgatót, akkor eszembe se jut, de ha meglátok valahol neten két smároló lányt/vagy akárkit aki szexről beszél, akkor azonnal masztizhatnékom van.


Mindent összevetve olyan 1,5 hetet mondanék.

2020. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem mindennap kell, néha napi 2x is.


19/L

2020. júl. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
A szexet sokkal könnyebben el tudom engedni, de a maszti az fontosabb, főleg, hogy sokszor meg sem közelítem az orgazmust szex során, masztinál pedig 1,5 perc alatt olyat produkálok, hogy lábam össze-vissza fog remegni. Úgyhogy azt mondanám, hogy 1-2 hétig kibírnám maszti nélkül, de tovább már nem.
2020. aug. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ti mire gondoltok maszti közben csajok?
2020. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
75%
Az eddig rekordom olyan két és fél hónap, amúgy is egyre ritkábban csinálom
2020. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!