Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ilyen test mennyire vonzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen test mennyire vonzó vagy taszító?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokban megszabadultam 20 kilótól, még másik 20 hátra van, tehát ez a "félút", de érdekelnének vélemények. Köszi!


[link]


2020. máj. 24. 23:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
68%

szóval ha a párod megölel és a hasadat simogatja, azt tudod élvezni?

vagy akár szex közben simogatja, puszilgatja az is belefér?

2020. máj. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jól benéztem... Ne haragudj a korodra tett megjegyzésért, nem direkt akartam tuskó lenni. Gratulálok az eddig elértekhez! Kerüld a hirtelen fogyást, az nagyon meglátszik. A sportos életmód hatását megnézném úgy egy év múlva :)
2020. máj. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Fogynod nem kell mar sztem, inkább csak edz rá.

Ügyes vagy

2020. máj. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
11: jelenleg nincs senkim, de el tudom képzelni, igen. Még nem fogadnám teljesen természetesen, de korábban még a gondolat is taszított, bár ez részbeb a partnernek is köszönhető.
2020. máj. 24. 23:45
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

a husisabb partnereimmel szerzett tapasztalatok alapján ez a legnagyobb gond az ilyen lányokkal, az önbizalom hiány és ezek a gátlásos dolgok


de ha benned kevésbé van ilyen, akkor nem csak testileg lehetsz vonzó, de fejben is elég jó belsővel társul, szóval így a kettő együtt sokkal vonzóbb :)

2020. máj. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 StevenUp ***** válasza:
45%

Ez a második kép amit küldtél, és a közben leirt magyarázat alapján, meg merem kockáztatni hogy meghínálak egy italra valahol valamikor.

Mert nekem effektíve tetszik ez a jelenlegi alkat is, tehát ha tovább akarsz fogyni, az is elképzelhető hogy tetszene, tehát simán megkockàztatom azt az italt, feltéve ha civilben, fejben nincs valami para.. Pl valami őrült fétis, vagy aktív szerepvállalás valami szaftos szektában :D

2020. máj. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Clay Morrow ***** válasza:
Szerintem rendben van, szépek a keblek.
2020. máj. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Nekem alkatilag nem ez jön be, sokkal inkább az a típus, amikor combra-fenékre halmozódik a zsír.
2020. máj. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Grat. a fogyáshoz, szép eredmény, példát mutathatsz másoknak. Nem, nem az alak miatt elsősorban, hanem az egészség miatt. A testsúlyod alakod most már átlagos, teljesen rendben van. Tartsd meg és ne ess kétségbe, ha nem 3 hónap alatt éred el a kitűzött célt.

Ütemezettebben fogyj a bőröd nem tudja követni a túl gyors súlyvesztést, válts kisebb tempójú súlyveszteségre és a sportra, mozgásra helyezd a nagyobb hangsúlyt (az alakformálásban is sokat fog tudni segíteni).

2020. máj. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Szépen haladsz sok sikert.👍
2020. máj. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!