Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan aki önbizalmatla...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki önbizalmatlan és beszédproblémás? Sikerült már szexelni valakivel valahogy? Bulikon tényleg lehet ilyen nőt szerezni aki szívesen szexel egy ilyen fiúval? 21/F vagyok

Figyelt kérdés

2020. máj. 24. 23:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nem hiszem! Bulizni is csak az a fiu jár,aki nem félős,szégyenlős,vagy beszéd problémás. Aki ilyen maradjon othol (ahogy Győrfi is mondja)

Nehogymár,csak ezért menj el egy buliba,hogy hátha sikerül egy lányt megfektetni.

Megpróbálhatod,de nem fogsz nagy sikerrel járni.

A lányok amúgy sem szeretik az ilyen fiúkat

2020. máj. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajnos még nem volt szerencsém a szexet kipróbálnom. Szűz vagyok (asszem fiúkra is mondják :D) és még lánycsókom sem volt :(
2020. máj. 24. 23:21
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Talán ha aranyosnak találnának... de erre kicsi az esély. Szexet akarsz? Keress egy fizetős nőt! Na hallgass azokra akik majd azt írják ne tedd, mert jön majd az igazi és vele lesz majd jó. Ez bullshit. Járj el párszor, míg rájössz hogy a punci nem harap. A dadogásra vannak beszédtechnikák vagy gyakoelatok, vagy csak az is a félénkségből jön passz. De változz, először az egyik a szex- majd a másik dologban is-a félénkség- a dadogást meg szard le!
2020. máj. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%

Exem pont ilyen volt. Dadogott (nem volt vészes). Önbizalomhiányos volt, de ezt nem mutatta kifele. Előadta magát macsónak, de belül voltak problémái.

Mégsem volt sosem problémája csajozással, elég csinos lányokat szedett fel. Pedig még csak gazdag se volt (azt is csak előadta, látszatra ment de akinek van egy kis esze tudta hogy csak az apja vagyonos, onnan van egy kis zsebpénze, ő nem pénzes)

2020. máj. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Értem. De én nem dadodos vagyok. Hanem ilyen mély beszédű és a betűket érthetetlenül mondom ki. Pl.: Ha azt mondom t, mintha ty jönne ki. Újság-újsák, autó-autyó, béna-béla... És hasonlók. :/
2020. máj. 24. 23:55
 6/22 A kérdező kommentje:
És sajna nem szeretem ha rám bámulnak (sztem nincs velem baj) főleg ha lányok csinálják ezt. Ráadásul vékony is vagyok. Most fejből nemtudom mennyi. Vagy összebeszélnek előttem stb... :/ Még megvédeni sem tudom magamat. Komolyan.
2020. máj. 24. 23:59
 7/22 anonim ***** válasza:
40%

Tanács: ne a szexre hajts, hanem inkább párkapcsolatra, ott lesz lehetőséged szexre, meg amúgy is élvezetesebb ha szereted a lányt :)

A bulikon létrejövő szex eléggé rapid és váltakozó jellegű. S nem a lányok fognak buliban felszedni, hanem neked kell felcsípni őket.

2020. máj. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Milyen kár hogy nem fordítva :D

Hogy a lány próbál felszedni engemet stb..

Mindig a fiúknak kell udvarolni :D

2020. máj. 25. 00:28
 9/22 A kérdező kommentje:
Vagyis na... Mindig a fiúknak kell udvarolni a lányoknak :D nem pedig fordítva.. értitek? :D
2020. máj. 25. 00:29
 10/22 StevenUp ***** válasza:
40%

Szerintem nem kellene hogy ez akadály legyen. Önbizalom kérdése.

Nem vagy semmivel sem elkésve. Fizetőshöz meg ne menj mert az a proszto réteg szórakozása.

Az első lecke az hogy hidd el hogy te több vagy mint az a pár jószág aki k*vázásban leli örömét.

És máris látod hogy vannak alattad színvonalban ami egy pozitív támpont. És lehet kapaszkodni felfelé.


Periklész is beszédhibás volt. És Széchenyi István is bele tudott zavarodni a beszédeibe mert neki is volt némi beszédhibája

2020. máj. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!