Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az előnye és mi a hátránya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az előnye és mi a hátránya a szexben annak, ha egy nő nagyon alacsony?

Figyelt kérdés
Elsősorban férfiak véleménye érdekel.

2020. máj. 25. 00:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
24%

mi a nagyon alacsony?


én 173 vagyok pl, átlagos kb


F

2020. máj. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
160 cm alatt.
2020. máj. 25. 00:06
 3/29 anonim ***** válasza:
75%
Sem előnye, sem hátránya nincs, az ágyban vízszintesen vagy. Volt nagyon magas és nagyon alacsony partnerem is, nincs különbség a szexben, ugyanúgy megy minden póz (az egyetlen különbség max. hogy "fel tudod kapni", de ha jó erőben vagy amúgy is). Az hogy valakivel mennyire jó a szex az a közös hullámhosszon múlik.
2020. máj. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem is a szexben, más szempontokból lehet előnye!
2020. máj. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak én vagyok defektes, de nálam nem mindig vízszintes helyzetben bonyolódik a szex.... 😀
2020. máj. 25. 00:12
 6/29 anonim ***** válasza:
97%

hát ez még alkat függő is


lehet aranyos egy alacsony lány és sok dolog megtehető vele, csak hát khm, őő mondjuk úgy elég bevállalósnak kell lennie :D


sima szexben talán a 69 lehet egyedül gond, most hirtelen

perverzebb dolgok terén azért jóval több előny-hátrány tárulhat fel, de ez ugye partner függő ki mire vágyik, mibe megy bele stb


27F

2020. máj. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
98%

Egy alacsonyabb lányt könnyebben az uralmad alá tudsz venni.

Én úgy tapasztalom, hogy csomó minden máshogy alakul 20-30 centi magasságbeli különbségnél.

Például ha állva akarjátok csinálni, egy alacsony lányhoz rogyasztanod kell, míg egy magas lánynál igencsak lábujjhegyre kell állnod, hogy hátulról eltud varrni.

Ha a lánynak rövid a lába, nehezebben tud téged misszionárius póznál a lábával körbefogni. Épp ahogy írtad.. nem mindig vízszintes helyzetben bonyolódik a szex. Sőt.. 🙄

2020. máj. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 StevenUp ***** válasza:
98%

Volt szerencsém egy alacsony lányhoz aki nem volt kövér, eszement jó alakja volt de csak 164 centi.

Én közel 190 vagyok tehát köztünk Látszódott a magasság külömbség de jó érzés volt felkapni és szexelni vele, mert pihekönnyű volt és fürge.


Hátránya max az hogy ha kicsit baba arca van akkor simán nézhetik a húgodnak :D

2020. máj. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%
160cm vagyok de nem származott még semmi hátrányom emiatt.
2020. máj. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
97%

Könnyebb mozgatni, felkapni:D

De pl álló pózokat szinte lehetetlen vele csinálni.


De hát ez van, szerintem cukik, nem jutna eszembe előnyökre meg hátrányokra gondolni, ha egy alacsony lánnyal hozna össze a sors:D

2020. máj. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!