Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha csak szexre keresek partner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak szexre keresek partnert magamnak, akkor hogy vezessem fel a témát, a kiszemelt lánynak?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint mindig meg akartam tudni először, hogy neki milyen céljai vannak. A legtöbb nő nyilván a komoly kapcsolatot fogja mondani, ha már itt azt mondja hogy szexet keres az minimum gyanús valljuk be. Miután mesélt magáról te is elmondhatod, hogy egy olyan életszakaszodban jársz hogy elköteleződni nem akarsz feltétlenül, de alkalmi vagy barátság extrákkal jó lenne. Ilyenkor 95% azt mondja hogy bocs de neki nem, de ez normális is.
2020. máj. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 sok lányt kérdeztél meg? mert ha igen akkor 5°% sikerem rátám nagyon kevés lesz. bár akkor ezért szoktat hazudni a pasik. 100 nőből 5-tel fogok szexelni, de mire össze jön a 100 randi az egy évbe is bele telik, ez sanyarú sor. remélem ez régebbi következtetés, már mint úgy értem hogy 10 évvel ezelőtt randizgattál, és onnan van ez a tapasztalat
2020. máj. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugy h azt mondod, h jelenleg nem keresel komoly kapcsolatot, de szívesen tartanád vele szorosabban a viszonyt.

L

2020. máj. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Ez tinderes ismerkedésnél volt. Amúgy azt is mindig mondtam, hogy én nem akarok hazudni mint a férfiak többsége, akik szerelmet hazudnak egy kis szexért, így az elsőre elutasítók egy részének fel lehet kelteni az érdeklődését. De mondom ez csak az én tapasztalatom. Kb 3-4 éve csináltam ezt.

2020. máj. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#2: 100-ból 5 szex? Azt hogy csináltad?! Mikor én próbáltam neten ismerkedni, 500 nőből kb 100 írt vissza egyáltalán, 30-al volt normális üzenetváltás, 5-el volt randi és egy jött össze végül...
2020. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Ha gondolod privátban beszélhetünk róla, nem akarok offolni, kérdezőnek is ott mondtam el.
2020. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy mennyi egy menet.
2020. máj. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!