Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Téged mi fogott meg a jelenleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged mi fogott meg a jelenlegi partneredben, kiszemeltedben?

Figyelt kérdés
Mi volt az a tulajdonság,ami felhívta rá a figyelmedet,és mit kedvelsz benne a legjobban?Többet is lehet írni.:)

2017. jún. 23. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Köszönt...
2017. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak kiszemeltem van...

Igazából beszélgetések során kiderült hogy hasonló az érdeklődési körünk.Tetszik hogyha bármilyen dolga van és bármennyi, illetve bármennyire nincs a toppon mindig segít másoknak.Állati nagy poénjai vannak ami tetszik nekem.Nagyon jó beszélgető partner.Mindig meghallgat és ha tanácsra van szükségem segít.Nagyon rendes és kedves, de ha kell szigorú.Nem játszadozik a nőkkel.Még sok mindent feltudnék sorolni...

2017. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1:Egy köszönéssel megfogott?:)

2:Sok sikert,drukkolok hogy ne csak kiszemelt maradjon.:)

2017. jún. 23. 16:04
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 Úgy valahogy:D
2017. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Szereti állatokat, aztán megölte macskámat de véletlenül, tehát nem ő hibája volt.

Eltemettük együtt, ott kedveltem meg még jobban.

2017. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

#3 köszönöm szépen!

2017. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nos nem tudom hogy kidzemeltnek kéne-e nevezni mert bár adott jeleket hogy tetszem neki ,úgy néz ki nem akar semmit ,hiába kezdeményeztem.

Igazából a figyelmemet azzal hívta fel magára hogy nézett. Lehet hogy hülyén hangzik de elsőször a nézésével fogott meg. Olyan hosszasan és komolyan nézett/néz rám ,hogy sokszor az ájulás kerülgetett (nem egyszer történt hogy elkezdtem szó szerint remegni amikor megláttam).

Azután kiderült hogy nagyon kedves. Sajnos igazán nem ismerem ,de egyik barátnőm régről ismeri és sokat mesélt róla és azok alapján rettentő szimpatikus.

Az is megfogott benne hogy tudom/látom mennyire kötődik a barátaihoz ill. a családjához és ezek számomra is fontosak.

Csak sajnos nem tudok rajta kiigazodni...

2017. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kiszemeltem van, és hát...

Először a haja színe, aztán meg a gyönyörű zöld szeme. Meg az arca. Nagyon szép arca van :) Aztán láttam, milyen kedves és segítőkész mindenkivel, nyitott, végtelenül aranyos, és az ízlésünk is nagyon sok dologban egyezik.

2017. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát nem teljesen tudom, hogy kiszemelt, vagy hogy hányadán állunk.

Nem az a társaság témáját vivő tipus, és én is csendesebb vagyok. Egy ideje elkezdtünk csetelni és a beszéd stílusunk/fogalamazás módunk nagyon-nagyon hasonló :D és amikor valamit nem mondok ki, és kimondja helyettem a gondolataim *-* ahww

2017. jún. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Volt szerelmem van.

Benne az fogott meg, hogy egyszerűen olyan furcsa, művèszlèlek, mint èn, ezenkívül rendkívül helyes.

Az èrdeklődèsi körünk is hasonló.

1,5 èvig szerelmes voltam belè, nem jöttünk össze, haverok maradtunk, de már nem zavar. :D

2017. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!