Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már a munkahelyete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már a munkahelyeteken? Vagy tudsz olyanokról akik megették?

Figyelt kérdés
Irodába, gyárba dolgozol? És hogyan történt asztalon, kanapén...,?

2020. máj. 25. 12:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%
Ugyan nem a munkahelyünkön, de továbbképzésen igen. Kollégával egymás melletti szobát kaptunk a szállodában és este átjött még valamit ,,megbeszélni". Én meg már a kis csipkés hálócuccomban voltam és már az ajtóban levetkőztetett a szemével, ahogy kinyitottam. :D
2020. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%

Én csak megszopkodtam egyszer a barátnőm melleit az irodámban. Konkrét aktust nem csináltunk, mert otthon sokkal kellemesebb malackodni és még kvázi az állásomba se fog kerülni, ha lebukunk.


Viszont tudok olyanokról, akik csinálták is a budiban. Pont most ülök ugyanazon a wc-n xd

2020. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Exemhez bementem az irodába este, mert túlóráznia kellett. Csak ketten voltunk, így minimális volt a lebukás veszélye. Az asztalán csináltuk.
2020. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Gyárban dolgoztam régen,éjszakás müszakban és délutánosban is,eldugott helyiségekben,wc-n,ebédlöben,liftben(két emelet közt megállitva)aztán kórházban dolgoztam ott is rengeteg helyen,jó pár éve épitkezésen dolgozom,párszor már felavattam a leendö tulaj lakását hál isten😁
2020. máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen,sokszor. Irodában asztalokon,orvosi szobában,ebédlőben.
2020. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
73%
Mért pont ott ne szexeltem volna?
2020. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
93%
Igen, raktárban többször is. Ebédlőben szoptattam és kiverettem magamnak.
2020. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, irodában állva, tárgyalóban az asztalon, raktárban, mosdóban...egy kollégával, természetesen :)
2020. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Irodában este. De nem jól sült el, mert a pasit feszélyezte a helyszín és nem állt fel neki.
2020. szept. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Irodában az asztalon hátulról.
2020. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!