Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már a munkahelyete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már a munkahelyeteken? Vagy tudsz olyanokról akik megették?

Figyelt kérdés
Irodába, gyárba dolgozol? És hogyan történt asztalon, kanapén...,?

2020. máj. 25. 12:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Igen, volt rá példa nem egyszer. Gyárban, jellemzően éjszakai műszakban. De irodai munkában is. Sőt, színházban a színfalak mögött, miközben ment az előadás. ;)
2020. szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megismerkedtünk feleségemmel, a harmadik randinknál hétvégi ügyeletes volt egy kórházban, amikor elé mentem. A reumatológia tornatermében szeretkeztünk, miközben az ablak alatt a gyógyfürdőben pancsoltak az eberek. Kipróbáltunk mindenféle eszközt. Torna labdákat, bordásfalat, gyógytorna sétálót, amelynek két korlátjára is felállt párom, én pedig alatta állva nyaltam őt. De a bordásfalon lógva is franciáztunk mindketten, illetve én úgy meg is dugtam őt. ;) A slussz poén az volt, ha a bordásfalon eléggé magasra kapaszkodunk a franciázáshoz, akkor kiláttunk a lent strandolókra. :) De ezt tudta párom fokozni! A nyitott ablak elé ültetett és úgy szopott. Ez valami fétis nála, mert így itthon is csináltuk már, sőt éjjel az erkélyen is szeretkeztünk párszor az ő indíttatásából. Pl. a korlátnak támaszkodva felöltözve élvezi, ha hátulról megdugom. (nincs ebben a magasságban szembe épület, magasabb a házunk, mint a szomszédosak) Margitszigeten, a budai várban is szeretkeztünk már éjjel. Kórházban is volt még néhány élményünk. Pl. öltözőben zuhany alatt. De jelenlegi privát rendelőjében is elég sokszor játszottunk már. Perverz csaj, de talán épp ez a varázsa a kapcsolatunknak. Bennem pedig partnerre talált. 15 éve élünk együtt.

Negyvenes pár vagyunk.

2020. szept. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
22-es remélem nem nőgyógyász vagy.
2020. szept. 14. 12:39
 24/29 anonim ***** válasza:
Volt főnökkel, igen.
2020. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
"Volt főnökkel, igen." elárulod nekünk nagy vonalakban hogyan volt? Iroda, WC? Gyár, Zuhanyzó?
2020. szept. 14. 14:13
 26/29 anonim ***** válasza:

22-es vgyk

Legfeljebb amatőr nőgyógyász vagyok ;) /Viccet félretéve, én nem egészségügyben dolgozom, hanem művészeti területen./

2020. szept. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
82%

Ipari klímákkal dolgoztam gépészként egy gyárban, ami három műszakban üzemelt. 12 és 24 órás műszakban melóztunk. Akkora gépeket kell elképzelni, melyek lényegében egy külön épületet képeztek a gyárépület végében. Nagyságuk mint egy négy emeletes 15-20 lakásos társasház. 3 - 4 méter átmérőjű turbinák, épületenként kettő elszívó kettő befújó. Odabent akkora zajjal, hogy beszélni csak kiabálva lehetett, a füldugót a (fejhallgatószerű) fülvédővel együtt használtuk. Idegenek lényegében nem jöhettek be, kizárólag velük. Ebben a gyárban 70 százalékban nők dolgoztak. Igen sok kapható volt a szexre! Jellemzően az éjszakás műszakban, vagy hétvégén, hiszen akkor lazább a hangulat, alig voltak bent főnökök. De nappal is volt rá példa. 6 évig dolgoztam ott, ennyi idő alatt kb. 40 nővel volt viszonyom. Volt köztük ázsiai, kubai fekete bőrű, mexikói temperamentumos latin szerető is. Utóbbival komolyabb lett a kapcsolatunk pár évig együtt éltünk. Ebből 1 évig Mexikó városban. (de ez más történet)

A legvadabb élményem ebben a gyárban egy sub mazochista csaj volt. Vele is évekig tartott a viszony, de javarészt szexalapon. Alkalmi együttlétekkel, játékokkal, átlagosan havi 1x - 2x. Nagyon élvezte, hogy a klímagépházban, annak a turbinatér feletti egyik helységében kiengedhette a hangját korlátok nélkül. Normál szex közben is imádott visítani, hát még a sub élményeknél. Onnan pedig egy hang sem szűrődött ki! Meg sem zavarhattak minket, mert a bejáratot csak én tudtam kinyitni. (volt csengő, amit az ügyeletes pihenőhelyiségben hallottunk, illetve villogó lámpák a házban több helyen, és volt walkie talkie, amit mindig magunkkal hordtunk. Persze a műszakvezető be tudott jönni, de kizárólag indokolt esetben tehette meg. Lényegében soha nem jöttek be) A lényeg, igensok izgalmas szexjátékot kipróbáltunk.

2020. szept. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Előző (gépész) vagyok. Nem csak ebben a gyárban voltak élményeim, más gyárban is akad 1-1 alkalom, illetve dolgoztam a Vidámparkban, ahol két kolléganővel is összejöttem. Egyik után szinte az összes ott dolgozó férfi csorgatta a nyálát, de nem volt könnyű vérű a lány. Nekem sikerült meghódítanom! Egyértelműen, vele nem holmi alkalmi menet volt, hanem klasszikus párkapcsolat. Azért a Vidámpark területén szexeltünk párszor. (az Elvarázsolt kastély alatti szerviztérben, a Viharvasútban, Az Űrrakétában, az egyik irodában is)

Sorkatonaként a honvéd kórházban őrködtem, ahol életem nagy szerelmével ismerkedtem meg, egy ápolónővel. Egyszer volt köztünk szex a kórházban, az ügyeletes szobában késő éjjel.

2020. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
27.. 🤣🤣🤣 jajajaja pont bármilyen nő a nagy hatalmas zúgásban szeret b@szni🤣🤣 főleg úgy hogy megtolsz 1-2-t aztán mindenki vágja ki miért is megy be a turbinához🤣🤣 xdxdxdxd oszt akkora nagy kan voltàl hogy már minden nő tudta miért mész be egy nővel a turbinához és amig te a turbinánál b@sztál addig a többi 39 akiken átmentél(🤣🤣🤣🤣) azok meg masztiztak a szép emlékekre xdxdxd aaaahh nem bírom xdxdxd Viszont én is voltam ebben a gyárban és ott cumiztattam le egy olyan csávót a turbináknál aki mindig arról beszélt mennyi sok nőt megnyomott ott, akkor az te voltál.(Remélem nem haragszol rám hogy kihasználtalak a turbináknál) De az nagyon tetszett benned hogy a turbináktól nem tudtuk megbeszélni hogy csak cumizol mindig és igy spontán alapból tudtad.
2023. szept. 11. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!