Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként hány éves korig érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hány éves korig érdemes várni a szüzesség elvesztésével az "igazira"?

Figyelt kérdés
Hány éves kortól érdemes meggondolni, hogy inkább egyéjszakásban veszítse el valaki a szüzességét?

2020. máj. 26. 09:58
1 2 3
 11/27 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

21-22 év: Érdemes megfontolni.

22- év: Mindenképpen, mert a házassághoz szükséges, önismeretet és emberismeretet nyújtó párkapcsolati évek telnek el üresben.

2020. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok, Minden lány másképp kötődik és másképp tekint rá. Nyilván én 21 éves fejjel mondom ezeket 2 hosszabb kapcsolat után. Nem egy 14 éves lánynak szól minden tanácsom. Egy 14 éves még nem feltétlenül tudja mit szeretne. Én mondjuk szerencsés helyzetben voltam, mert édesanyámtól megfelelő felvilágosítást kaptam, és mindig meg tudtam beszélni vele mindent. Annyit kért tőlem, mikor felvilágosított, hogy azért lehetőleg 16 éves koromig várjak, de ha hamarabb szeretném akkor beszéljük meg és akkor segít, hogy mikre figyeljek, és hogyan lehet felelősségteljesen, meg hogy mindig gondoljam át, hogy valóban én akarom-e vagy csak kérik, hogy tegyem meg. Nagyon sok mindentől függ.


Én 21 évesen tudom, hogy mi az amit élvezek, felelősségteljesen tudok dönteni ilyen dolgokban és nem járt bennem 20 farok. Nem ellenzem az egy éjszakást, nekem is volt már, bár abból mindkét esetben több alkalom lett. Hozzá kell tennem, hogy ekkor 20 voltam. Meg kell tanulni megélnünk a szexualitásunkat, és egyértelműen más való egy fiatalabbnak, aki még csak az elsőre készül mint egy viszonylag tapasztalt lánynak. Ezért mondom azt, hogy elsőként mindenképp kapcsolatban, és nem szabad csak azért megtenni mert a másik akarja. Akkor kell amikor mi magunk készen állunk rá. Ez a mi döntésünk, és semmi szégyen abban ha valaki 20 évesen nem talált még olyat akivel biztonságosan megteheti. De ez sem jelenti azt hogy egy éjszakára bújjon össze az első fiúval. Nincs baj az egy éjszakával, ha nem az első alkalom hanem már tudod, hogy hol a határod, és tudnád-e élvezni azt, ha éppen nem szeretetből érnek hozzád hanem vágyból. És természetesen ebben az esetben mindenképp gumi. De ha valaki eljut erre a szintre, akkor már a védekezéssel sem szabad hogy gondja legyen.


Tudom, hogy kissé furán tudok fogalmazni, főleg mikor nagyon szeretném átadni a gondolataimat és az üzenetemet. Remélem így már kicsit érthetőbben fejeztem ki kedves 8-as.

2020. máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Csak ez a két opció van, hogy az igazi és egyéjszakás? :D Én 17 évesen vesztettem el párkapcsolatban, az igazival meg 20 évesen ismerkedtem meg. :D Egyébként szerintem érdemes kapcsolatban, szerelmesen elveszíteni.

30 éves korom körül mondjuk már elgondolkoznék egyéjszakáson, ha még addigra nem volt egy ép kéz-láb kapcsolatom...

2020. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%
Én speciel akivel eddig komoly kapcsolatban voltam mindenkire azt hittem, hogy az igazi. Szerintem sokan vannak így ezzel, és nem is baj. Ha nem gondolja annak akkor a kapcsolat sem komoly, esetleg még felesleges is.
2020. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
83%
#5-ös (és #8-as) kb. úgy ír, mintha számonkérné a lányokon, hogy nem fekszenek le a pasijukkal csak azért, hogy megjutalmazzák őt a 3 hónapnyi kedveskedésükért (hiszen valamit valamiért ugyebár), ehelyett akkor szexelnek, amikor ők is vágynak rá.
2020. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
60%

5. és 8. vagyok megint.

1. igen, a kapcsolatban odaadásra gondolok én is, hogy az logikus, nem az hogy majd a tökéletes emberre várni.

15. Nem, én a logikáját kérdezem. De attól a ténytől sem könnyű eltekinteni, hogy 100 nőből kb 5 aki ennyire nehezen oldja meg az életének ezt a részét. Úgy érzi hogy senki se elég jó és nem adja át magát teljesen a kapcsolatainak, már ha ki tud egyáltalán alakítani valamilyet.

Kb olyanok ezek a 18+ szűz lányok, hogy többre tartják magukat mint mindenki mást, akivel valaha találkoztak.

Majd egyszer csak jön a testi kényszer, a dughatnék és hirtelen már elgondolkodnak. De ebből a végletes gondolkodásmódból nem a középútra térnek át, hogy kapcsolat és abban. Nem, akkor már alkalmi ami a másik véglet. Eddig senki se volt elég jó, de már bárki elég jó. Megint nem egyenlő félként tekintenek a másikra, csak egy eszközre a kielégüléshez.

Talán érthető, milyen önzés és felsőbb rendűség érzet társul ehhez az attitűdhöz, amiben leélik akár a teljes életüket a nélkül hogy megkérdőjeleznék ezt. Nem a szüzesség, vagy a szexualitás a fontosabb ebben...

Közben meg észre se veszik hogy e miatt nem hogy jobbak mint bárki más, de kicsit alantasabbak is. Többet nem tudok írni önismétlés nélkül...

2020. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
67%

16-os,

Ez egy hatalmas f*szság. Ha valaki nem teszi meg nem feltétlenül az igazira vár. Egyszerűen nem érzi magát késznek rá. Az, hogy szerelmes valakibe csak előrébb mozdítja ebben a tényállásban. De érezhet bárhogy. EGY NŐT SEM LEHET KÉNYSZERÍTENI A SZEXRE!! Akkor és azzal teszi meg akivel akarja. Szabad akarata van és nem tartja többre magát egyszerűen egy nőnek testileg és lelkileg is fel kell készülni rá. A fiúknak kurvára nem fáj hogy beteszik a farkukat, de ha rúgtak már tökön át tudod érezni, hogy egy nőnek mennyire fájhat ha nem készült fel, és ez lehet első alkalom vagy akár századik. Jobban jársz ha ezt felfogod mielőtt még azért hagy el valaki mert képtelen vagy megérteni hogy egy nőnek a szexualitás nem csak annyi hogy beteszik és kész. Egy nő sem a férfiak játékszere. A hozzád hasonló gyerekes hülyéket igazán tökön rúgnám párszor. Az ilyen ember minden csak nem férfi.

2020. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
58%

16. vagyok ismét. Ha ebből amit leírtam ezt szűrted le, akkor nem érted hogy mit gondolok... vagy hogy mit akartam elmondani.

Nem, a szex nem csak a szex. Az az intimitás legbelsőbb foka. És ezek a lányok többek közt erre képtelenek x éves koruk ellenére sem. Az indok pedig ahogy írtam, esélyesen a felsőbbrendűség képzete, vagy az önzés, vagy hasonló. A szex hiánya nem az indok, hanem egy tünete a problémák valamelyikének. Ha így se értesz, feleslegesen írok...

2020. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
89%

Ha minden lány megvárná az igazit a szüzesség elvesztésével, akkor mindenki szűzen menne férjhez. Mert ha már megtaláltad az igazit, akkor miért ne kötnéd hozzá szívesen az életedet is?

Nem az igait kell megvárni, hanem azt a pasit, akivel szeretitek egymást annyira (kölcsönösen), hogy egyéb intim dolgokat is szívesen műveljetek. Az ilyen pasival nyugodtan elvesztheted a szüzességedet is.

Egyéjszakásban semmiképp se gondolkodj. Az a pasi, aki egyéjszakásra keres csajt, nem tapasztalatlan szűzzel akar bajlódni, hanem jól akarja érezni magát. Nem lesz eléggé türelmes, nem ügyel arra, hogy neked is jó legyen, nem vigyáz arra, hogy érzékenyebb vagy, mint akikhez szokott. Traumaként élnéd meg.

Ha mindenáron túl akarsz esni rajta, kifejezetten türelmes, empatikus pasit keress, és mindenképpen avasd be. Szánjatok rá számos alkalmat az előkészítésre, és fokozatosan haladjatok. Barátkozás, beszélgetés, séták kézen fogva, ölelkezések, csókolózások, simogatások, petting, intim részek simogatása, orálozás. Többször is, dugás nélkül. Nem feltétlenül kell lassan haladni, ha jól esik, akkor tovább lehet lépni bármikor, akárhány lépcsőfokot. Szokj hozzá a testéhez, az érintéséhez. Egyszer csak érezni fogod, hogy na most jól esne, ha megtörténne. Mindig legyen kéznél gumi és síkosító, de soha ne úgy kezdjetek neki, hogy na most fog megtörténni. Ha megtörténik, akkor megtörténik, ha nem, akkor majd máskor.

Ne felejtsd el, hogy bármikor meggondolhatod magad, elhalaszthatod, ha nem kellemes vagy elment tőle a kedved. Legközelebb lehet újra próbálkozni.

Nem mondom, hogy egyszerű lesz ilyen pasit találni, de a pasik is jó emberek általában, és szeretnek kedvesek, segítőkészek lenni. És persze szeretkezni is szeretnek, nem csak d.gni.

2020. máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Az el nem hált kapcsolatról nem lehetséges tudni, hogy ő az igazi-e, mert addig nem vizsgáltad meg a partnert szex oldalról, ami nagyon nem elhanyagolható szempont, legalábbis az első 10-20 évben.
2020. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!