Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, hogy egy majdnem 30 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy egy majdnem 30 éves férfinek csak gyerekes alsónadrágjai vannak?

Figyelt kérdés

Pl: superman, pandmacis, snopy kutyás, kisházikós, és ütött-kopott az összes.

Pedig baromi jól keres. A ruházatára ad, akkor nem értem az alsónadrágjaira miért nem?



2020. máj. 27. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ez valami fétis lehet nála
2020. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Engem nem zavarna.
2020. máj. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit furcsa azért. Megkockáztatom rá az igénytelen szót. Lehet csak a külsőségekre fókuszál,a többi meg nem érdekli. Én férfi vagyok,de ez nekem elég igénytelenül hangzik...
2020. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Lehet érzelmi kapcsolatban áll azokkal a ruhákkal.
2020. máj. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha rajta kívül más nem látja, akkor nem gáz, amúgy pedig nagyon gáz! :)
2020. máj. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én mindig ezeket látom ha oda kerül a sor. +szokott előttem alsógyatyában mászkálni és abban is alszik.

Szerintem ilyen korra már be kéne szerezni egyszínű fehér, fekete alsókat és a gyerekeseket száműzni.

2020. máj. 27. 10:29
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki ajándékba olyat, ami szerinted férfiasabb.
2020. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Mert egy kicsit gyerekes, ez még nem gond, más férfi meg terepasztallal "játszik", vagy modelleket gyűjt, az nem baj ha egy kicsit mindenkiben ott van a gyerek, legalább nem egy rideg jégszív érzelmileg.

Az hogy ütött-kopott-szakadt viszont már igénytelenség.

2020. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem a gyerekes alsókkal van a legfőbb baj, hanem hogy látszik hogy vagy már 10 éve megvannak neki és folyamatosan ezeket hordja.

Nincsen elszakadva, viszont az összes fakó, kiszöszölődött, és mondhatom hogy egy kicsit kicsik is...

Szerintem a tini alsóit horja mai napig.

2020. máj. 27. 11:37
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szereti az egyenfekete alsógatyát. Nekem is van egy csomó szmájlis meg poénos meg ilyenek. Na jo az hogy szarrá van kopva tényleg cink.
2020. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!