Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egyes fériaknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egyes fériaknak miért 30 éves koruk körül jut eszükbe, hogy barátnőt keressenek?

Figyelt kérdés
Előtte nem érezték hiányát? Addigra unják el a maszturbálást? Kinek van kedve már majdnem középkorú embert tanítgatni nulla tapasztalattal?
2020. máj. 9. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet addig csak élt vagy nem akart állandó partnert, s akkor jött rá, hogy neki család kell....
2020. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
18:22 : Értem, de amit szex címén művel, az azért fura. Néha megmosolyogtató, de néha inkább már dühítő.
2020. máj. 9. 18:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy tapasztalatlanok, csak mert nem volt hosszú távú kapcsolatuk?
2020. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Mert addig ki élik magukat. Utánna még fészket raknak szaporodni akarnak. Bár sok 30 éves kora után se alkalmas se férjnek se élettársnak se Apának

Tiszteket a kivételnek

2020. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok.

Kifejtenéd mire is gondolsz?

2020. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem már tizenéves koromban is eszembe jutott, de azóta sem jött össze egy csaj sem
2020. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézz csak körül az oldalon. Naponta sír itt valaki azért, mert szerinte ronda, vagy mert úgy gondolja kicsi a farka. Nem 30 évesen jönnek rá, hogy nő kell, csak akkor jut eszükbe, hogy kifogás helyett megoldást kellett volna keresniük. Az ilyeneknek leginkább csak önértékelési problémáik, és kevés magabiztosságuk van. Mind a kettőn lehetne változtatni, csak nem érdekli őket. Könnyebb mondogatni, mint megtenni. Csak azt elfelejtik, hogy akinek összejön a csaj, azok se csak kimentek az utcára és random választottak egyet.
2020. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Serpent válasza:
Nyomorba születtem. Nemhogy ájfón, még kenyér sem volt. Ekkorra már konszolidálódott a helyzet. Igaz, hogy nincs saját lakásom, de egy albérletbe mondjuk el tudnék menni. Már van annyi lóvé. Más szemmel néznek rád, ha életképes vagy. Engem nem a szülők segítettek.
2020. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Serpent válasza:
41%
A lényeget érted!? Ha nem is mind várja el, hogy legyél gazdag, de egy hajléktalantól mit akarjanak?
2020. máj. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy kicsit már rég volt feltéve a kérdés de tudnák írni egy lehetséges indokot egészen pontosan indokok összességéből adódó helyzetet ami miatt így eltolódhat a barátnő keresés valakinél. Először is késői pubertás ezalatt azt értsd, hogy akár 17 éves is elmúlt az illető amikor még a másodlagos nemi jellegek alig jelentkeztek ,nemhogy a másik nem utáni való érdeklődés. Emiatt már eleve hátránnyal indul bárki is de ha eleve kissé zárkózottabb szűkebb társaságban mozog az illető aki ráadásul olyan iskolákba járt ahol nem nagyon vannak eleve nők, a beszélőkéje korántsem a legjobb korán kell kezdenie az önálló életet amibe egy munkanélküliség nagyobb problémát okoz mind az ,hogy nőkkel próbáljon ismerkedni, eléggé kitolja az időt amikor elkezd barátnőt keresni.
2020. jún. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!