Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van most egy kapcsolatom jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van most egy kapcsolatom jól megvagyunk de én még csak vele voltam ágyban ezért vonzz a kiváncsiság hogy milyen lenne mással de csak a szex szemmi más nem érdekel . Szerintetek ? Többi lent

Figyelt kérdés

A mostani párommal a szexuális életünk az eget veri mivel anyiszor tudom élvezésre bírni a női tagot ahányszor csak szeretném igazából percenként félpercenként elmegy . Ezt más lánnyal is kipróbálnám .

Szerintetek ez rossz ?

Szerintetek ?

Véleményt és kort is írjatok !

Köszönöm válaszaitok !



2020. máj. 27. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Megértem, hogy kíváncsi vagy, de nem kellene félrelépned szerintem. Esetleg ha hármasban lennétek, de azt kevés csaj díjazza/vágyik rá.
2020. máj. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
A kíváncsiság érthető, a félrelépés már nem. Ha szereted és minden jó vele, akkor ez nem fordulna meg a fejedben, hogy megcsald.
2020. máj. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem vele beszéld meg, ha neki is te vagy az első partnere, lehet ő is szeretné mással kipróbálni

te voltál tegnap is ez?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2020. máj. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért amit leírsz, az elég ritka, akkor is inkább az van, hogy vagy ennyire fáj neki, vagy jól eljátssza az egészet, mert azt hiszi, hogy annak te örülsz. Ha nem igazán hosszadalmas az előjáték, akkor könnyen lehet az első tippem a megfejtés, ha nem valami eszes a lány, akkor inkább a második lesz a befutó. Néha persze előfordul, hogy gyorsabb a lány, olyankor egyáltalán nem ritka, hogy kicsit másabb a tesztoszteronszintje is.
2020. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kíváncsiság mindig ott lappang az emberben, de ha szeretsz valakit akkor nem vágysz másra. Belefuthatsz abba is, hogy félrelépsz, kiderül, sokkal rosszabb partnereid lesznek utána és életed végéig fogod a fejed, hogy milyen hülye voltál.

Ha minden klappol köztetek - s ráadásként kifogtál egy sorozatélvező lányt - akkor inkább érezd magad nagyon szerencsésnek.

2020. máj. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!