Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok/nők, próbalnátok akár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, próbalnátok akár kapcsolatot akár csak kipróbalásan vagy hosszú távon való szexet egy másik lánnyal?

Figyelt kérdés

A kérdésem első sorba a hetero lányokhoz szól vagy olyanokhoz akik meg nem tudtak eldönteni az identitásukat. Arra vagyok kíváncsi hogy ilyenkor még is nagyjábol hogy jöttök rá arra hogy még is legalább 1x kipróbálnátok.

18/L/L Csak mert sok olyan lánnyal találkoztam már aki csak kíváncsi volt rá hogy ő most valójában leszbi vagy sem.



2017. jan. 31. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
15%

Erdekes, hogy meg mindeg sokan nincsenek tisztaban a szavak jelentesevel!!

A hetero nem kivancsi es nem vonzodik a sajat nemehez!!


A tobbi amit irtal az igaz rajuk! Bi vagy leszbi nyilvan kivancsi ra.

2017. febr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Kipróbáltam és bejött ;)

18L/B :)

2017. febr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Még nem volt kapcsolatom lánnyal (fiúval volt), de kipróbálnám. Már egy jó ideje foglalkoztat a dolog. 21/L
2017. febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

ha hetero lennék akkor nem érdekelne,hogy milyen a egy lánnyal.és szerintem a többi hetero is így gondolja.

ha minimum bi az ember akkor gondolkodik ilyeneken.vagy amikor (és akkor sem mindenki) épp kialakul a identitása.

És nem tartozik ide a buliban smárolunk mert az tetszik a fiúknak "leszbiuség".



de a is kérdésre válaszolok:én bi vagyok és van sexbarátnőm,akivel csak akkor vagyok egyűtt ha épp nincs barátom,vagy nem akarok fiúval lenni.

2017. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Engem alapbol izgattak a leszbikus videok...a mai napig izgatnak. 2 lannyal voltam mar egyutt es tetszett is.

Viszont van parom aki ferfi. Nem tudom ezt minek lehetne hivni engem inkabb csak szexualisan vonzanak a nok.. Igaz meg nem probaltam milyen lehet parkapcsolatban egy novel...

2017. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

egyszer kétszer csókolóztam már lányokkal, de szívesen kipróbálnék mást is:) Sajnos erre még nem volt lehetőségem :/

L/17

2017. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Max. szexet próbálnék ki (akár hosszú távon is) lánnyal, emellett van hetero kapcsolatom családtervezésre. De én kábé semmit nem tettem eddig ezügyben, egyszer beszálltam egy hármas szexbe, de az nem volt az igazi, meg borostás volt a lány lába :) Én tudom, gyerekkoromban fedeztem fel, hogy szerelmes vagyok egy tanárnőmbe aztán egy osztálytársnőmbe, arról fantáziálok, hogy simogatom a mellét, összetapadok vele - gőzöm nem volt még szexről akkor, de később sose titkoltam, hogy biszexnek érzem magam, csak valahogy vártam a sült galambot, ami nem jött, bár kétszer meg én léptem vissza, mert nagyon tolakodó volt a jelölt. Szóval én hiába tudom eddig magamról, még nem igazán sikerült belekóstolnom a bi gyönyörbe pedig bizserget a téma! Ja és valahogy fontosnak tartanám azt is, hogy azért valamennyire értelmes, esetleg értelmiségi legyen a nőszemély még akkor is, ha csak szexelnénk.
2017. jún. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!