Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kalandos szexben kinek és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kalandos szexben kinek és hogyan volt része?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy kimentetek a természetben vagy egyéb helyen. Rövid leírást is adhattok. Milyen felkészülessel vagy felkészületlenül mentetek? Hol? Milyen napszam? Ilyeneke!


Várom válaszaitokat :D



2020. máj. 27. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Mi az hogy kalandos? Alkalmi vagy természetben? Utóbbira készül az ember, ezért van a kocsiban, tasiban törlőkendő :) Alkalmihoz meg óvszer nálad :)
2020. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Termeszetben volt par ilyennkalandos elmenyem a baratommal. Este es nappal is volt ilyen. Felkeszules annyi volt hogy vittem betetves nedves torlokendot.
2020. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Novellát, vagy regényt nyilván nem tudok ide leírni.

De óvszer mindíg van nálam,

És Síkosító, ja meg nedves törlőkendő, télen volt hogy az autóban maradt és megfagyott.

Felkészületlenűl nem ért még mert mindíg kanos aktív vagyok.

2020. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
3 Pedig elég egyértelmű, hogy mások sztorijaira akarja izgatni magát a kérdező. :D (pont ezért fogok kussban maradni)
2020. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem nem másokéra. Ötleteket merítenék
2020. máj. 27. 13:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor bocs, visszaszívtam. (elsőre nyálcsorgatósnak tűnt a leírás)
2020. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Természetben néha nagyon jókat lehet szexelni, de persze ritkán optimális, az év nagy részében vagy túl hideg van, vagy túl meleg van, vagy túl sok a rovar. Meg úgy alapból nem feltétlen érzi magát az ember olyan komfortosan, mint amikor a fotelből álmodozik egy szép tisztásról.

Suli, koli se feltétlen annyira extrém, ha ismered a járást, tudod, mikor nincsenek, esetleg kulcsod van egy-egy teremhez.

A kockázatosabb helyszíneken, programokon, ahol tényleg elég sokan vannak, érdemes olyan ruházattal és pózokkal számolni, hogy rögtön csókolózásnak lehessen álcázni lebukás esetén.

2020. máj. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt pár érdekes szitu. A legkalandosabbnak talán azt nevezném, amikor térdig érő hóban, épp csak az alfelünket lecsupaszítva, kutyában nyomattuk, és a heréim ide-oda csúszkáltak a havon. A másik az volt, amikor asszonykámat feldobtam az éppen centrifugázó mosógép tetejére, és ott dugtam. Szerencsére asszonykám anyagtakarékos, kis termetű nő, így a gép se sínylette meg. (Igaz, gyalázatosan hamar elmentünk mindketten.)
2020. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!