Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok: Kinek vonzó az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manly kérdése:

Fiúk, lányok: Kinek vonzó az ejakuláció ?

Figyelt kérdés
Engem nagyon izgat a látvány amikor nő kezében folyik le, v. bele a szájba.

máj. 17. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy mondod, egyetértek! F.
máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is felizgat 28n
máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik. Nagyon szexi.

f

máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Én is szeretem nézni amikor a párom elélvez. Lüktet az amúgy is vastag, kemény farka, és lövi ki a finom édes spermát

27N

máj. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő is van a storyban akkor izgalmas, ha csak fickó magában az csak a melegeknek tetszik. Heteró pasi nem akarja látni más pasi cerkáját.
máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Párom nagyon élvezte, mikor legutóbb ott elötte egy másik nő szájában élveztem el. Azt mondta hogy wgyszerűen nagyon izgató volt. Nekem is ugyan ennyire izgató amikor egy másik srác elélvez benne.:)
máj. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!