Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nekem miért nem jön össze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem jön össze soha a hüvelyi orgazmus?

Figyelt kérdés

még sosem volt ilyenem, csikló izgatással könnyen elmegyek. Van erre valami trükk vagy valakinél van, valakinél pedig sosem lesz?

Egyik barátommal se sikerül még, próbáltam dildóval, de azzal sem sikerül.


24 L



2020. máj. 27. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem minden nőnek van. Nekem sem volt soha.
2020. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos nekem se volt még, de Én nem adom fel!!!


35N

2020. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
A belső izmokat nem árt trenírozni (gésagolyókkal, v. intimtornával).
2020. máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Egy 160 cm-s embernek miért nem jön össze hogy átugorja a 2 métert, pedig ugyanolyan keményen edz?

Testi, egyedi adottság ki képes rá és ki nem. Nem az számít hogy jutsz a csúcsra, hanem az hogy sikerüljön és legfőképpen hogy élvezd a szexet! Semmi gond ha nincs hüvelyi orgazmusod a nők 70%-ának nincs, de ettől még szeretik a szexet és boldog az életük.

2020. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Nekem az előző barátommal volt egyetlen egyszer, konkrétan erre mentünk rá, mert mondtam neki, hogy nekem még nem volt sose. Először nem sikerült, csak csiklóból, másodszor pedig mivel barátom élvezett előtte nagyon sokáig bírta, és kb 15 perc(!!) tömény és ritmikus tömés árán sikerült misszionárius pózban. :D olyan boldog se előtte, se azóta nem voltam :D sajnos azóta sem sikerült

2020. jún. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem jó partnereket fogtál ki, vagy csak nem illettetek össze. Talán már az előjátéknál elrontottak valamit. Kitudja... Talán pont velem menne ;-)
2020. jún. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!