Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero fiúk ti részegen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiúk ti részegen smároltatok fiúkkal,ha igen milyen volt?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogyha ittasan,vagy poénból smároltál srácként sráccal,úgy hogy a lányokat szereted,volt merevedésed?

Az a helyzet,hogy meleg vagyok,sosem vonzottak a lányok testileg,viszont poénból csókolóztam 2-vel,és mind a kettőnél merevedésem lett a csóktól,érdekel,hogy ez a hetero oldalon is így van?



2020. máj. 28. 03:06
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem, szerintem pofán bszni egy csávót, ha 10 centinél közelebb tolja az arcát az enyémhez, olyan genetikailag belém kódolt reflex, ami teljes önkívületi állapotban is működik.
2020. máj. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Én meleg vagyok, de eszembe nem jutna heteró sráccal csókolózni, ha részeg. Más szexualitása nem játék, és undorító visszaélés lenne, ha kihasználnám más kiszolgáltatott helyzetét...


19/p

2020. máj. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Talán ha olasz lennék, nem állna távol tőlem az a vehemens mentalitás :D Komolyra fordítva a szót, egy ilyen próbálkozás komoly egészségügyi problémákat okozna az illetőnek.
2020. máj. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Még koliban felelsz vagy mersz volt. Azóta sem volt semmi pasival és nem is lesz. Nem kérek privátot.
2020. máj. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen kizárt dolog. Még tök részegen sem tenném,akkor is annyira tudnék magamról hogy ez számomra visszataszító.
2020. máj. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ki van zárva, mert nem tudom.
2020. máj. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat,végülis senki nem smárolt azonos neművel, így nem tudtam meg amit szerettem volna😕😃
2020. máj. 28. 12:47
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Lányként smároltam már meleg fiúval és mondta hogy jó volt kellemes maga az érzés de nem izgatta fel. Nekem lányokkal hasonló.

De van olyan meleg haverom is aki le tudott feküdni csajjal. Nem tudom mennyire válaszoltam meg a kérdésed. Ha maga a cselekvés izgatott fel akkor nem vonnék le belőle komoly következtetéseket. Ha a csajra izgultál akkor lehet nem vagy annyira meleg.

2020. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szemely szerint minden csoktol felizgulok. Fuggetlenul attol, hogy ki a partnerom benne: fiu, lány, bi, hetero, homo, shemale...

Csak hogy en bi no vagyok.

2020. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!