Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti smároltatok már valakivel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti smároltatok már valakivel, akinek rosszak voltak a fogai? Tapasztalatok? Én undorítónak találom.

Figyelt kérdés
2016. jún. 23. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek, gusztustalan
2016. jún. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem csinaltam de az 1 meteres tavolsag torveny az olyanoknal ervenyes... A minimum 1 meter...
2016. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent a rossz? Meg honnan tudod, hogy minden foga tökéletes valakinek? Belemászol a szájába?
2016. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem állandóan vannak gondok a fogaimmal, eleve nem állnak szépen. Nem vagyok igénytelen mert karban tartom a fogsorom.

Smároltam már pár lánnyal és egyik se vágott olyan fejet mint aki mindjárt elhányja magát.

Az már más dolog ha valakinek büdös a szája és rohadnak a fogai...

2016. jún. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolso! Szerintem a kerdezo inkabb a rohado fogsorra gondolt, mint problema😁 engem egyszer próbált egy srac igy becserkészni, hat total kiborultam..17volt a fiú, de kb nulla fog elol, vagy max vmi fekete csonk a helyen..ubdorito volt😒 pedig amugy jóképű lett volna...de nalam ez kizáró ok, maximálisan!(mondjuk baratom is volt, szoval amugy is elutasították volna, igy meg duplán). Amugy ennek mar jo 14 éve de meg mindig ver a viz a gondolattól..
2016. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Javitgatott a telo, de azt hiszem ertheto vagyok..utolsó voltam

30/N

2016. jún. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eleve hozzá sem kezdek ilyen emberrel....
2016. jún. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!