Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már, hogy azzal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már, hogy azzal szórakoztatok a párotokkal, hogy amíg telefonált, addig ti elkezdtétek őt orálisan kényeztetni? Fiúk, veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés

2020. máj. 28. 20:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
89%

Igen, velem már történt ilyen egyszer.

Egy haverom hívott telefonon és kb 10 másodperc beszélgetés után azon kaptam magam, hogy az akkori barátnőm, aki addig mellettem feküdt, feltérdelt az ágyon és lehúzta a nadragom.. 😅


U.i: Baromi izgalmas volt. 🙄

26F

2020. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
94%
én csak elkezdtem felizgatni, de miután odáig jutottunk letette a telefont
2020. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
90%

Én szeretem ezt csinálni ha valaki vevő is rá. Persze nem mondjuk hivatalos ugyben telefonalas kozben esek neki:D de ha csak csalad baratok stb akkor tobbszor csinaltam mar. Engem nagyon felizgat:D

N

2020. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
91%
Orálisan nem de kézimunkát végeztem neki.
2020. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
89%

Én az exemnek csináltam, miközben az apjával beszélt... Hát szerintem nagyon igzalmas volt 🙂

N

2020. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
38%
tortent. kvara zavaro volt.
2020. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
93%

Jajj, igen, én szoktam ilyet :D

A barátom mindig igyekszik felvenni magára a kemény, alfahím férfi imidzset, aki mindig ura a helyzetnek meg hasonlók, épp ezért szeretem néha kicsit kibillenteni ebből a lelkiállapotából. Például ezzel :D

Elkezd telefonálni mondjuk valakivel, én pedig gyorsan lehúzom a sliccét, vagy lehúzom a nadrágját, és nekilátok. Nem kell bele sok idő, és hamar elkezd akadozni a beszéde, mélyebbeket lélegez és minden megszólalás előtt koncentrál pár másodpercet. A vonal túlsó végén pedig mindig kérdezgetik tőle, hogy minden rendben van -e :D

Mire nagy nehezen végez, már folyik róla a víz :D Olyan édes ilyenkor :P

Mindig dühíti, hogy ilyen kiszolgáltatott, idétlen helyzetbe hozom és arra a pár percre a markomban tartom, de végső soron sose tud rám haragudni :D

2020. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
89%
Már hogy tudna haragudni 7es 😀 egyszer férfiként kipróbálnám milyen egy ilyen nehéz helyzet. F
2020. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
74%
A párommal is, főnökömmel is. Utóbbi viccesebb volt, de izgibb is! 😁
2020. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
87%
Csináltam már ilyet.
2020. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!