Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már, hogy azzal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már, hogy azzal szórakoztatok a párotokkal, hogy amíg telefonált, addig ti elkezdtétek őt orálisan kényeztetni? Fiúk, veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés

2020. máj. 28. 20:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
82%

Mennyi nő lesz.pja itt a főnökét.

Bezzeg a való életben említesz neki ilyet, fel vannak háborodva, hogy ők csak komoly kapcsolatban...🤣🤣🤣

2022. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 mantis religiosa ***** válasza:
59%
#61! 👍
2022. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az egyek exem kezdett el mindig szopni, amikor anyámmal beszéltem. Direkt mélytorkozta olyankor, néha elcsuklott a hangom. De soha nem fejezte be, abbahagyta miután leraktam a telefont.
2022. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
93%
#63: Anyukád meg örült, hogy jó hosszan beszélgetsz vele. :D
2022. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
92%
És csak annyit válaszolsz hogy: ahaaaa ahaaaaaaa 😅
2022. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
83%

Eddig csak olyan volt, hogy már benne voltunk az előjátékba és párom felvette a telefont, mikor csörgött. Megleckéztettem. Őt izgatva csak kicsit fogta rövidebbre, de mikor még egyszer megesett elővettem a vibrátorom. Akkor szinte egyből letette a telefont.


Aki meg nulláról belekezd telefonálás közben az mire gondol? Nulla hangulat, nulla vágy, egy telefonáló pasi indítja be, vagy mi? Vagy csak sima szivatásból?

2022. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
93%
Volt ferjem sokszor ranyomta a fejem a farkara, nem erdekrlte hogy telon beszel. Egyszer csak mondta : mennem kell, hagylak...
2023. jan. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
68%

Volt párszor ilyen. Ez manapság nem nagy űgy, de régebben azért előfordultak problémák, amikor még voltak utcai telefonfülkék.

:))))))))))

2023. jan. 31. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
95%
Excsajom bugyiban ült az asztalnál és a laptopján olvasott valamit. Felállítottam, leültem és az ölembe ültettem. Elkezdtem a melleit simogatni, ő a fenekét dörgölte hozzám, persze hogy gyorsan megkeményedtem, ekkor hívta valaki telefonon. Gondoltam egyet, félrehúztam a tangáját és betettem neki. Pár percig beszélt, közben finoman mozgott a farkamon. Utána még évek múlva is emlegette, mennyire izgató volt neki a szitu.
2023. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer egy barátnőm hívott, előjáték közben voltunk épp. Nem szoktam ilyenkor szó nélkül felvenni a telefont, de a pasi monda hogy csak nyugodtan, majd gondolt egyet, és felgyorsította a folyamatot, rendes menetet toltunk miközben csevegtem a barátnőmmel. Aztán hamarosan le kellett tennem 😃
2023. ápr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!