Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korban mennyi a legfiatalabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korban mennyi a legfiatalabb lány, akivel még kötetlenül szexchatelnél?

Figyelt kérdés

#fiatal, kor szexchat, legfiatalabb
2020. máj. 28. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Egyikkel sem, lehet maradi vagyok, de személyesen jobb szeretem :) s ott bár 14 év a jogszabály szerinti un. beleegyezési korhatár, de inkább legyen 18 éves legalább.

Ja amúgy, meg chatizé, mindenki azt mond amit akar, olyan képet küld át (pl. a netről letöltve) amit akar. Úgyhogy ne lepődj meg hogy akit te 16 éves lánynak gondolsz az egy 50-es pocakos meleg pasi és annak küldözgeted szorgalmasan a farokképeidet :D

2020. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez egy elméleti kérdés, és férfi vagyok. Csak mert érdekes privátok vannak.
2020. máj. 28. 21:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Maga a chat az unalmas...

De ha lesz is belőle valami akkor azt meglátjuk!

2020. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

hát amikor egyszer 12 éves lány rám írt, hogy szolga szeretne lenni, azért meglepődtem :D


szexchatnél inkább tapasztaltabb és/vagy kreatív partner a lényeg

szerepjátékozni nem szerepjátékozom, de erotikus beszélgetéseket folytatok, ritka a jó partner erre


F

2020. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb lány nagyon béna a szexchatben. Főleg a fiatalok. Kétszavas válaszoktól nem indulok be. Tisztelet a ritka kivételek!
2020. máj. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok hogy az itteni "lányok" mennyire tényleg azok általában, de rendkívül zavaró amikor szexchat közben feltűnik egy zsenge életkor...na puff neki.
2020. máj. 28. 21:57
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
1essel egyet értek. Simán lehet, hogy a túlóldalon egy muki veri a kukit. Amúgy meg én nem sok kreativ partnert talaltam. Izgass fel... ennyit mondanak. Meg pár emoji, nincs tul nagy hozzáadott érték. Meg ma már ott a sok kamerás app, azzal izgibbé lehet tenni 29f
2020. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy fiatal lánnyal nem lehet mert egyszavas válaszokkal nem igazán élvezetes!
2020. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Azért mikor ilyen válaszokat olvasok, elgondolkodok, hol vagytok, mikor rám meg rendszerint huszonéves srácok írnak, vagy tőmondatokban, vagy közönségesbe átmenve. Izgató szexchatnek gondolva.

(nem kérek privátot, nem azért írtam)

2020. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére senki nem zargat, szóval nem kell ilyenen agyalnom. 37F mielőtt a szűzek hada letámad 😂
2020. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!