Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék? Na szóval elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Na szóval elég furcsa szituáció egyszer voltam csak fiúval mert utána otthagyott. és azóta nem tudok megnyílni senkinek és nem bízom senkiben amúgyis nehezen bíztam meg az embereknek.

Figyelt kérdés
2020. máj. 29. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szakemberhez fordulni esetleg



de mesélhetnél kicsit arról, hogy mit érzel, mit gondolsz

hogyan látod magadat?

2020. máj. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez az eset 2016ban volt. Azóta eltelt négy év de képtelen vagyok arra hogy meg megbizzak akárkiben.

Körülöttem már mindenkinek gyereke van megházasodik és a családom is folyton baszogat hogy mikor megyek már férjhez mikor szülők gyereket stb.. 24/L

2020. máj. 29. 09:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemminden pasi egyforma, ugye tudod?

Te sem vagy pont olyan, mint a barátnőid.

2020. máj. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

de nem a szülői nyomásnak kéne engedned, hanem magadnak kéne érezned belül, hogy ezt akarod

ha te nem szeretnéd, akkor ne erőltesd a témát, sőt ezt közöld velük is, hogy most jól megvagy egyedül és kész

2020. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Körülöttem már mindenkinek gyereke van megházasodik"

24 évesen ezt erősen kétlem. Menjél embere közé, barátkozzál. Majd találsz valakit, akiben megbízhatsz.

2020. máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért hagyott ott? Talán mondott neked vmi rosszat? Esetleg megbántott?
2020. máj. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát azért szerintem fordult már elő emberekkel hogy összejöttek valakivel majd szakítottak, még olyan is hogy első alkalomra nem kellően figyelmes partnert "fogtak ki". Az emberek többsége nem az első barátjával/barátnőjével éli le az életét mégis teljes boldog életet élnek mikor végre megtalálják az igazi társukat (addig is tapasztalatot gyűjtenek).


Benned már korábban is erős komplexusok, rejtett mentális sérülések voltak - fordulj szakemberhez, mert ezt egyedül nem fogod tudni legyőzni. Hidd el életed legjobb döntése lesz, a boldogság megér ennyit!

2020. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
A probléma az, hogy nem vágsz vissza a családodnak, hogy mégis mi a fene közük van hozzá. Az is árulkodó, hogy nem olyan nyitott a viszonyod velük.
2020. máj. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!