Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál-plug kezdőknek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál-plug kezdőknek?

Figyelt kérdés

Párom eddig csak 1 ujját szokta bedugni, de most megbeszéltük, hogy kipróbálnák valamit ami végig bent lehet popsiba.

Tudnátok ajánlani olyan anál-plug-ot ami nem túl nagy és kezdőként elég?

Párok, Ti milyet használtok és mi a tapasztalatotok róla?


23/L


2020. máj. 29. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem sétálj be egy szexshop-ba, és válassz magadnak olyan méretűt és formájút, amit kellemesnek találsz. :) Bárhogy is döntesz, nem fogod megbánni.
2020. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neten néztem már 1-2 oldalon, de bevallom teljesen bizonytalan vagyok. Eddig csak 1 ujj volt bennem, ahhoz képest pedig a kicsinek írt plugok is 2,5-3cm átmérőjűek. Kicsit félek, hogy túl nagy lenne :)
2020. máj. 29. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
A legkisebbet ha megveszed az nem lesz nagy ha már ujjazott előtte. Az elején míg bedugja lehet picit feszíteni fog, de ha lassan óvatosan csináljátok semmi gond nem lesz vele. És élvezed mint amikor az ujjával izgat.
2020. máj. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
A legkisebbre szavaznék én is. Amíg beteszed, addig kellemetlen lehet egy kicsit, de utána már nem lesz az. Mivel még kezdő vagy ebben, nyílván érezni fogod, hogy bent van.
2020. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy fent is írják, bementek egy shopba és megveszed a legkisebbet. Olyat vegyél ami "talpas", ne szilikont, ne fémet, hanem sima kemény műanyag felszínűt. A használata ua. mint az anális szex alapszabályai: higiénia, síkosítás, fokozatosság. Amikor már egy ujjal "megy" akkor nagy-nagyon óvatosan becsúsztatja és kész.
2020. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pgabor001 ***** válasza:
70%

[link]

Szerintem a legjobb márka...

Két rétegű, belül puha szilikon, és kívül egy keményebb réteg.

Ha megengedhetitek magadoknak vegyetek készletet, mert egymás után lehet használni, és fokozatosan tágulsz és szoksz hozzá az érzéshez.

2020. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!