Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik itt azért tesznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik itt azért tesznek ajánlatokat fiatal, szűz lányoknak, mert nem jók az ágyban és abban reménykednek, hogy a kezdőknek ez nem tűnik fel?

Figyelt kérdés

2019. júl. 9. 17:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
A többség szerintem azért, mert imádják a hamvas kis szűz lányokat a szűk kis lucskos puncijukkal.
2019. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Én azért, mert azt gondolom ha tetszik, akkor nagyon tudnánk élvezni... Én is ő is. 40f
2019. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%

Én megkérdezem tőled kérdező, miért ciki manapság a férfi szüzesség? A nők szüzességét még csak-csak elfogadják, de ha egy fiú szűz még ma is úgy néznek rá, mint a leprásra…

Jól értem ugye? Hogy ez a te Troll kérdésed is csak arról szól, hogy még jobban alázd a szűz pasikat…

2019. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kettes, miért nem keresgélsz inkább a saját korosztályodban egy tapasztalt nőt? Egy tapasztalttal talán jobban élveznéd...
2019. júl. 9. 17:39
 5/18 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt a szűz pasikról? Paranoiás vagy.
2019. júl. 9. 17:45
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örülnék ha egy szűz lánnyal veszíthetném el a szüzességem. De én nem tettem ajánlatokat senkinek.

30F

2019. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Én igen.
2019. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hetes, írj privátot!
2019. júl. 9. 18:22
 9/18 anonim ***** válasza:
Én mondjuk azért tennék fiatal, szűz lánynak ajánlatot hogy bevezessem a jóba meg kikeféljük egymást a lelkét, dehát kinek mi.. :) :D
2019. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9-es, egy szűz lánnyal óvatosabban kell eleinte, nem fogod kikefélni belőle a lelket is rögtön, csak ha magadra vagy tekintettel...
2019. júl. 9. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!