Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mondjam meg a páromnak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam meg a páromnak, hogy nekem nem igazán kielégítőek az együttlétek a mérete miatt?

Figyelt kérdés
Nem régóta vagyunk együtt, és még csak két éjszakát töltöttünk együtt. Nagyon kedves férfi, nem szeretném megbántani, vagy lelombozni, épp ezért nagyon kényes ez a téma. Ő a harmadik partnerem, és vele alig érzek valamit. Eddig rendszeresen volt hüvelyi orgazmusom, de sajnos 12-13cm nekem kevésnek bizonyúl, ráadásul vékonyka is. Misszionáriusba próbáltuk, és úgy hogy én vagyok felül, de egyik sem bizonyult jónak. Hátulról abszolút nem sikerült, pedig vékony vagyok, nincs nagy fenekem. Elmondása szerint ő fantasztikusan érezte magát, én pedig ugyanezt kamuztam. Nem vagyok büszke magamra, csak nem akarom megbántani.

2020. máj. 29. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Hát így kamuzás után elég kínos ezzel feljönni:D


Azért csak próbáljatok ki még pár pózt. 2-3 alkalom aligha elég két ember összeszokásához. Szerintem.

Esetleg egy kis intimtornával te is feszesebbre tudnád húzni a hüvelyed, így ha jobban ráfeszül a farkára, jobban éreznéd te is. Persze ez nem emgy egyről a kettőre, de elég jó dolog tud lenni.

2020. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Vagy megmondod neki most, és nem raboljátok egymás idejét, vagy csendben tűrsz és lesz egy kevésbé szép vége.

Beszélj vele.

2020. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem a mérete miatt van, hanem mert nem tudja elég ügyesen használni. Akár így, akár úgy, beszéljétek meg, mert ha ebben nem áll be változás akkor ennek a kapcsolatnak amúgy is reszeltek.
2020. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Minél előbb vége, annál jobb!!
2020. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Ezt mindenképp meg kell beszélni. De ki lehet próbálni a péniszmandzsettát. Nem tudom abban egy pasi mit érezhet mondjuk, mert nem próbáltam még. Az elvileg hosszabb, vastagabb érzest ad. De ha nem passzoltok, az hosszú távon mindenkinek frusztrációt okoz.
2020. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem fiu irta a kerdest. Amugy szultel mar, vagy mi a gond?
2020. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

Együttérzek veled, hasonló a problémám. Én szakítani fogok (bár a miénk nem szoros - ellenben legalább távkapcsolat, ő azonban kötődik hozzám), nem érezném fairnek megcsalni (OK, nem "kapcsolat", de akkor is), vele maradni és szorosabbar fűzni viszont így magammal lenne kicseszés.

Az övé is minden paraméterét tekintve elmarad az átlagtól, és nem álszentkednék az ilyen "nem a méret a lényeg" - dumával most neked sem.

Basszus, lehet, h mindenki képes rajtunk kívül elélvezni egy szemceruzától is, de ha mi nem, akkor nem és kész.

Az intimtorna tényleg jó,de nem pont ilyen célra.

Tudom milyen, ismerem, gyakorlom már rég, anno kíváncsiságból kezdtem el. Egy teljesen átlagos méretű partnerem volt amikor komolyan foglalkoztatott a dolog és a tanfolyamra is elmentem. Pár hete gyakoroltam, amikor adódott egy olyan "mellékhatás", hogy amint az orgazmusom közeledett, annyira "rászorultam" a partneremre, hogy ettől állandóan idő előtt eldurrant szegény. Rohadt idegesítő volt mindkettőnknek, tekintve, hogy addig klasszul és pont jól működtünk.


A mostani pasinál azonban minden hiába sajnos, egyszerűen nem jön az érzés, es idegesít, hogy kicsusszan, nem ott talál el ahol kellene, és ha még alaposan be is nedvesedek, ami jellemzően így van, akkor végképp alig érzek valamit. Én. Neki tényleg jó: látom is, mondja is, dehát ez így nem oké sajnos.

2020. máj. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 vagyok, én nem az ő mérete miatt nem érzem,h nem passzolunk, hanem mert nem passzolunk és kész...

Foghatjuk az én méretemre is, ha már muszáj valamit megjelölni és akkor az ő önbizalma nem sérül. Adtunk esélyt magunknak, nem jött össze, valakinek meg pont ő lesz az álma, hadd találja meg.

2020. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 alonelyman ***** válasza:
51%
Azt nem értem ha a csaj nem érzi akkor a fiúnak hogy lenne jó? Ha kicsi neki akkor ő sem érzi valószínüleg kamuzik ő is
2020. máj. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!