Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők vagy a férfiak akarják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők vagy a férfiak akarják jobban a szexet?

Figyelt kérdés
Úgy általánosságban, tapasztalatok alapján.

2020. máj. 29. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a férfiak általánosságban.


Saját tapasztalat alapján, szerintem mindketten egyformán, néha én jobban, néha a barátom.

20/L

2020. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mi férfiak nagyobb részben, de lehet hogy csak az elvárt szerep miatt.
2020. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiatalkorban szerintem általánosságban inkább a férfiak. De olvastam már, hogy a középkorúaknál például a hormonszintek változása miatt a nőknek is nagyobb lesz a libidója. Átlagban nagyobb is a férfiakénál. De tényleg nagyon az egyéntől függ.
2020. máj. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%

Ferfiak, es biologiai okai vannak. Raadasul eleg nagy a kulonbseg, egy atlagos ferfival egyezo libido nokent mar nimfomannak minosul.

Egyebkent ez a homoszexualis paroknal figyelheto meg a leginkabb: ket ferfi sokkal tobbet tolt az agyban, mint egy hetero par, ket no meg kb. semmit. (van is erre egy kifejezes, "lesbian bed death")

Ja, es igen, a hormonokkal van osszefuggesben, ami meg ugye a korral. Tizeneves fiuknal a legmagasabb.

2020. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nők, csak ők nem mondják ki :)
2020. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Parancsolj, itt egy grafikon:

[link]


35-45 éves kor között átlagosan a nőknek kicsivel nagyobb a szexuális étvágya, ezt leszámítva viszont a férfiak vágynak inkább a szexre.

2020. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nok, erzelmi szempontok miatt. Nekik egy orgazmus lelkileg is nagyon intenziv
2020. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!