Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ennyire elterjedt ez,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire elterjedt ez, hogy a férfiak a popsit akarják a punci helyett?

Figyelt kérdés
Két barátnőm is panaszkodott erre mostanában. Az egyik pasija csak análisan csinálja vele, a csaj hiába szeretné a rendes szexet is. A másik csaj is azt mondja hogy a pasija seggbe szeretné pedig sokszor sír a fájdalomtól.
2017. jan. 29. 13:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
A vonzó ismeretlen, a tiltott gyümölcs. Néha-néha belefér, hogy megtapasztalja azt a másféle örömöt is, de nem állandóan, ez önzés. Ez a kettő díszpéldány csak egy bunkó fszkalap, nem férfi.
2017. jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem férfi ?

Első: nem hiszem, hogy ez határozza meg, hogy férfi vagy sem az illető!


Amúgy meg, én is jobban szeretem az anált. Miért ?

Csak. Van amire nincs magyarázat. Biztonságosabb, szűkebb, és a látvány izgat.


De ehhez egy tiszta és egy éppeszű nőt kell találni, aki odaadó, nem mint ezek a mai korcsok manapság, szaros seggel... undorítóak már a mai nők többsége

2017. jan. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2. Te pontosan az a példány vagy aki megérdemelné hogy jól seggbedugják. Bár lehet titkon ez a vágyad azért bántod a nőket.
2017. jan. 29. 14:09
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Miért mindig a nő legyen odaadó?

Az szerinted egészséges kapcsolat, ahol a nő nem leli élvezetét a szexben, csak odaadásból és kötelezettségből végzi és a végén már sír a fájdalomtól? Neki nem lehetnek szexuális elvárásai a férfivel szemben?


Kérdező, itt a barátnőidnek kellene lépni egyébként, miért tűrik ezt a bánásmódot? Önbizalom hiányosak? Már rég léptem volna egy ilyen kapcsolatból.

2017. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
#2 Milyen mai nők? Mert szerinted korábban természetesebb volt az anál? Hát nem.
2017. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Sok a szánalmas, önző farok de a nők jelentős részének ez kell. Tisztelet a kivételnek, mert azért van. Csak ha valaki nem képes egy ilyen parasztot otthagyni, akkor ne nyavalyogjon!
2017. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Talán mert szorosabb!
2017. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
2-es mondd a barádnődnek (annak a nem létezőnek) dugjon fel neged 20 pvc csövet! Majd mozgassa meg neked kb. be tőbbet csak 15 percet 30 napon át folyamatosan ezt ismételgetve. Majd írd le ide a vélemenyedet légyszíves!😀 Férfiként mondom ,hogy az egyik leggusztustalanabb "férfi" vagy a földön! De mentségedre szóljon lehet egy disznóólban laksz tele szarral és ott otthonosabb! Berakni meg kinyalni. De én maradok szép,tiszta, nedves pinánál. (Már ha nem haragszol persze!)
2017. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

"Mint a mai korcsok szaros seggel"


Hú, hát komolyan, hogy merészelnek a nők szarni? Micsoda korcsok, hát ürítenek!

Mekkora szégyen, komolyan...:D

2017. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Sok pasinak nem nyújt elegendő ingert a punci, mert túl tág, nedves, esetleg a szerszám kicsi. Análisan több ingert kap (szorosabb). Ismerek olyat, aki punciba el sem tud menni, esetleg csak nagyon nehezen.

Szerintem ez az emberiség elkorcsosulása, én legalábbis egy puncira úgy fel tudok izgulni, hogy simán elmegyek, úgy kell visszafognom magam, hogy ne túl hamar élvezzek.

Nem kell seggbe átraknom, hogy érezzek is valamit

2017. jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!