Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig fog fájni duplapuncis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fog fájni duplapuncis szex után a hüvelybemenetem?

Figyelt kérdés
Tegnap este 3 pasival voltam együtt (bakancslistás vágyam volt hosszú évek óta), ketten voltak a puncimban, egy pasi a popsimban. Az aktus óta nagyon fáj a hüvelybenetem, illetve pisiléskor csípő érzést érzek. Ítélkezést nem kérek, szerintem fiatalon jó kiélni a vágyainkat! Jó lenne, ha olyanok válaszolnának, akiknek ilyen téren van már tapasztalatuk.

#szex #duplapuncis behatolás
2020. máj. 30. 13:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Először is gratulálok a kérdésed kiírása miatt. Kevesen merik ezt kiírni. A másik nem lehet semmi gond,szerintem, ha van is valami kis repedés, ami természetes ilyen igénybe vétel esetén,az pár nap alatt elmúlik.
2020. máj. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Papírzsepivel?Az igen!
2020. máj. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
33%
Valószínű nincs hozzászokva a puncid ehez. Pár nap és elmúlik. Amúgy isteni dolog mikor így dugnak 3 an. Én is imádom. Főleg ha a középső fiú felváltva dugja a puncima es a popsima a másik rarok mellé. 24L
2020. máj. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Azért azt remélem nem mondod komolyan,hogy tabletta,meg papírzsebkendő. Mindenki tudja,hogy a tabletta a nem kívánt terhességtől véd. A gumi pedig a betegségektől is.

Minimum megmosni, utána azt mondok ok. De nem egy papirzsepi.... attól is kaphatsz már fertőzést ha fordítva törlöd ki....

2020. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!