Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az összeveszés ellenére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összeveszés ellenére tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Kedveltem nagyon egy srácot, csak sajnos összevesztünk. Üzentettünk egymásnak. De a békülési szándékok ellenére vhogy nem történt semmi 1 évvel utána sem. A baráti körünk attól függetlenül közös. Egy esküvői összejövetelen is voltunk. Lábkivillantós szoknya volt rajtam, és szép smink. Láttam hogy az asztal túlsó végéről a srác bámul hosszasan, aztán azt is megnézte ahogyan eszek meg másokkal beszélek. Egyébként az apja is mindig utánam fordul. Vonzódik hozzám a srác vagy mi okból nézrgethet?



20/L



2020. máj. 30. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen! Tetszhetsz neki!

Az már részlet kérdés, hogy min vesztetek össze, miben nem értetek egyet, és mennyire haragosan váltatok el!

Tetszhetsz neki! A külsőd továbbra is vonzó lehet neki, de kérdés, hogy a modorod, a viselkedésed ezt mennyire teszi ellenszenvessé a számára! Bocsi, nem sértegetés!

2020. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!