Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál szex, aranyér?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál szex, aranyér?

Figyelt kérdés

Rengetegen csinálják az anált,de nekik mind nincs aranyerük vagymi?? Vagy nem is érdekli őket? Én fiatal csaj vagyok,alapból full vékony is,de volt egy vizsgaidőszakom amikor hónapokig semmit nem moogtam kb csak ültem,feküdtem és aranyerem lett. A mostani barátom kb megőrül,hogy nem akarok anált,de azt nem is tudja hogy pl aranyerem is van amit ovlastam hogy úgy tilos az anál.

Vagy minden nő elemgy műtétre vagy ők hogy csinálják? Úgy tudom iszonyú gyakori az aranyér.


2020. máj. 30. 14:59
A kérdező szavazást indított:
Igen azzal együtt is csinálom.
Nem csinálom aranyérrel.
Egyébként sem csinálom.
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Hülye, aki csinálja.
2020. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Sose volt aranyerem

Ha odafigyel a pasi az anális szextől nem lesz aranyered.


De ha alapból van tényleg ne csináld


Légy őszinte a párodhoz mond el neki


Ha neki ennyire fontos az anális szex hogy ezert örjöng meg van őrűlve akkor nem hozzad való


De senkihez se..

2020. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Olyan opció nincs, hogy csinálom, de nincs semmi bajom? Az análszex nem egyenlő azzal, hogy aranyered van, vagy lesz kedves kérdező.
2020. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Alapból sem akarom az anált,telejsen elzárkózom tőle. Aztán eszembe jutott ,hogy amúgy is van aranyerem és rákerestem és írták,hogy úgy meg tilos is csinálni.

Igen a barátom nem bírja elvisleni,hogy nem akarom,mert előttem volt 10 nője és mindet kipróbálta úgyis...mostanában kevesebbet hozza fel,de azért mindig megemlíti,hogy hát azért 1-2 év múlva rmeéli h engedem.

2020. máj. 30. 15:28
 5/9 A kérdező kommentje:
3, tudom! Elénézst,hogy raktam be azt az opciót,igaázból az érdkeelt,hogy akinek van az csinálja -e így. Aztán eszembe jutott még az is,hogy megkérdezem k iaz aki egyáltaán nem csinálja. Tudom hogy rnegetegen csinálják úgyhogy ez eszembe sem volt hogy erre kérdezzek.
2020. máj. 30. 15:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Aranyérrel valóban nem kéne. De mindez teljesen tárgytalan ha te valójában nem is akarod. Akkor a partnerednek meg kell értenie hogy ezt nem csináljátok és kész. Ha neki ez annyira fontos, keressen olyan lányt aki szereti az anált

(Nekem van enyhe belső aranyerem. Nem jön ki gyakran, több dologtól függ mikor jön ki. Akkor viszont nem csinálom. De egyébként mivel szeretem az anált, szoktuk csinálni így is. De csak kb heti 1x, nem túl gyakran mert én is tartok attól hogy problémát okozna ha gyakran csinálnánk)

2020. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem akarod, de ő nagyon erőlteti, akkor az problémákhoz vezethet, le kéne ülni megbeszélni, hogy elfogadja-e azt, ha te évek múlva se fogod "engedni". Bár az ideális az lenne, ha nem csak engednéd, hanem vágynád is.

Egyébként, ki tudja mit hoz a jövő, lehet pár év múlva már nyitott leszel rá. Velem így történt, évekig teljesen elzárkóztam előle, aztán elkezdett izgatni a dolog.

Az aranyér kapcsán: Mikor épp nincs kinn az aranyér, olyankor nem problémás az anális szex. Mikor épp kinn van, és amúgy is fáj, meg vérzik, nyilván nem jó ha bármi birizgálja, meg nyomkodja a végbélnyílást.

2020. máj. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Na már megint ez az erőszakos pasi aki a saját hülye vágyait erölteti a nőre ... Szerintem túl fogja élni anál szex nélkül is, vagy menjen prostihoz ha nem tetszik neki. Miért ennyire önzők a férfiak?
2020. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van aranyerem, néha ki is jön, de ettől függetlenül imádom az anált, és csináljuk is hetente 1-2x. Az aranyerem sokkal hamarabb volt, mint hogy elkezdtem volna análozni, tehát nem ettől lett.
2020. jún. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!