Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jelenlegi, kialakuló kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenlegi, kialakuló kapcsolatban a barátommal az együttlét minősége átlagos, nem egetrengető. Ettől még jó lehet a kapcsolat? 28/n

Figyelt kérdés

Nem túl hosszú neki (kb. 14-15 cm), kicsit hosszabb mérettel jobban érzem, jobban "kitölt" odabent, de neki vastag, úgyhogy ez az előnye. Illetve ujjaival jól tud kompenzálni, de még nem volt 5 percnél hosszabb az aktus. Eddig 3-szor voltunk együtt.


Lehet ezen még változtatni, fejlődni, vagy veszett fejsze? Ha igen hogyan?



2020. máj. 30. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Beled nagy meret kell, mindketten tudjuk h sosem lesz az a falramaszo erzesed tole 😉
2020. máj. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Ez vagy kamu kérdés

Vagy szét vagy baszva anyukám.

2020. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

#2

Egyetértek a második sorral!! :D

És nem neked való az a férfi! De ne tedd tönkre lelkileg!!

Szepen mondd meg neki és szakitsatok!

Ne csald! Hanem szakíts!

2020. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha vastag akkor hogy nem tölt ki?

Legalább fogalmazd meg a fake kérdést magadban mielőtt kiírod

2020. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés. Neki rövidebb van de vastag. Ha valakinek hosszabb van 17-18 cm azt jobban érzem. Ennyi. Nem akarom se megcsalni se kidobni emiatt csak szeretném ha tökéletes lenne a szex ha már nem olyan hosszú neki én meg tágabb vagyok akkor ezek szerint.
2020. máj. 30. 12:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Kerdezo, azt ugye tudod hogy veled van a baj ha nem eleg egy atlag hosszu de atlagtol vastagabb penisz beled ?


Keress meret szerint legkozelebb ha ez ennyire fontos szamodra es nem lesz atjarohaz a labad kozott.

2020. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáljátok meg kicsit vadabban, keményebben.
2020. máj. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekem itt nem a mérettel lenne gondom, hanem az 5 perccel.
2020. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!