Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhes vagyok, brutálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orultseg123 kérdése:

Terhes vagyok, brutálisan kívánom nap mint nap a szexet. (?)

Figyelt kérdés

23hetes terhes vagyok, a párom 4 hete külföldön dolgozig.

Minden reggel csak a szex jár az eszemben és úgy érzem föl robbanok odalent. Már a maszturbálás sem segít.

Pár napja rakattantam a vibrátorokra, és szeretnék rendelni egyet. Mikor ezt el mondtam neki csúnyán összevesztunk, telhetetlen k.vanak nevezett és még sorolhatnám. Az lenne igazából a kérdésem hogy ti hogy vagytok ezzel a vibrátoros dologgal. Zavarna ha a párotok hasznalna ilyen segédeszközöket?



2020. máj. 30. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

nem zavarna, de ha terhes partnerem lenne azt nagyon kiélvezném inkább, mert izgat a dolog


ha nem tudnék vele eleget lenni, akkor vennék neki valami játékszert, ha szeretné, persze egy kicsit közössebb élvezetre, mint hogy teljesen egyedül masztizik és ennyi :P

2020. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
En örülnék ha magához nyulna... ha kérné, én lepnem meg egy vibrivel, főleg ha valami miatt hosszabb ideig tavol vagyok, nehogy más után nézzen... meg vele is kipróbálnék egy ilyet.
2020. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Engem sem zavarna, pláne ha én nem tudom kielégíteni mert távol vagyok. Inkább a vibrit vigye ágyba, mint egy másik férfit...
2020. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 érdeklődő35 ***** válasza:
92%
Van itthon vibri, dildó. Sose ellenezték hogy használja. Akár magában, akár szex közben
2020. máj. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ő miért ellenkezik enyire? Ha más pasinak brjon neki miért nem?

Bosszantó, hogy csak magára gondol.

2020. máj. 30. 15:53
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nagyon izgató lenne, ha a barátnőm szétdugná magát vibrátorral és műpénisszel, amikor nem tudunk együtt lenni. Nem tudom miért zavarna ez bárkit is.
2020. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Engem nagyon izgatna terhesen megszexelni a párom, de h nem lenne alkalmam rá és nagyon vágyna rá, a vibrit mindenképp támogatnám, de akár egy megbízható partnert is választhatna magának, akivel kiélvezkedheti a kis vágyacskáit. :)
2020. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Jaj, de kamuszagú ez a külföldi munka 4 hete ilyen koronás időkben... Amúgy szexelj vele nyugodtam, csak vigyázzatok a babára.
2020. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Te szerintem a kérdést sem értetted meg, ne haragudj.

Miért lenne kamu? Lehet neked nincsenek kapcsolataid, és munkahelyed sincsen. Attól még másnak lehet, külföldön IS.

2020. máj. 30. 16:51
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna egyáltalán. Az zavarna, ha megcsalna mással, de a vibrátor nem.
2020. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!