Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tehetnék? Tudom, nap mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Tudom, nap mint nap kiírásra kerül ez a téma, de komolyan annyi helyen próbálkoztam és nem jön össze egy alkalmi dolog lányokkal. Nem érzem úgy, hogy kapcsolatba lennék valaha lánnyal, de egy szexre kész lennék.

Figyelt kérdés
Esetleg valakinek egy jó ötlete? :/ 19/bi L

2017. ápr. 18. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én pont fordítva vagyok, kapcsolatot szeretnék egy lánnyal, de sehogy sem jön össze XD

17/L

2017. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

ugyanez a probléma a hetero fiúknál, amikor csak szexet akarnak.


EZ SOKAKBAN ELLENÉRZÉST VÁLT KI. Akkor is, ha lány vagy.


Próbálkozz kapcsolattal. Lehet, hogy nem jön össze hosszú időre, DE időközben talán lesz szex! Ez majdnem olyan lenne, mint az alkalmi.

2017. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek szexuális szolgáltatók erre a problémára is. De azért inkább egy kapcsolat...
2020. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!