Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi volt a legribisebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi volt a legribisebb dolog eddig, amit csináltatok?

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 16:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
74%

megtudhatom miért kell lepontozni azt, aki kimondja, hogy csinált ilyet?

ez volt a kérdés, akkor meg miért pontozátok le az őszintén válaszolókat?

2020. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
68%
Én is ezen vagyok kiakadva, nem csak ennél a kérdésnél. Már nem is érdemes lassan kommentálni a dolgokat....
2020. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
85%
Tőlem lepontozhat a sok erényes szendelány, újra megtenném amit fent írtam
2020. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
73%
4 nap alatt 3 pasival szexeltem amiből az egyik a párom volt.
2020. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
85%
Egy barátnőmmel smároltam az exe szeme előtt
2020. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
90%
Házibuliban csókolóztam a barátnőmmel (nem mások előtt), kicsivel később odamentem a pasijához, és élvezettel hagytam, hogy fogdosson. Hozzátartozik az igazsághoz, hogy korábban már leszögezték, hogy felőlük aztán szexelhetnék mind a kettőjükkel, szívesen megosztják velem egymást, szóval "legitim" módon csináltam, de ennél durvább sztorim nincs, amit leírhatnék.
2020. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a legdurvább az volt mikor annyira részeg voltam hogy én buli után elmentem egy sráccal és lefeküdtem vele.
2020. jún. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
73%
Egy házibuliban lecuppantottam a pasim legjobb barátját a mosdóban és valaki pont benyitott amikor épp elment és kiderült a dolog.
2020. jún. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom az, hogy elhittem valakinek, hogy komoly kapcsolatot akar, s majd 1-2 hónap után kiderült mégse, csak az exneje után kellett neki valaki, akit megszivathat, mert az exnejét már nem tudta mivel bántani.


Gyanakodnom kellett volna, nem kellett volna hinnem neki, stb. Nekem utólag ez a kapcsolat az, ami a ribisséghez közelít, utálom, hogy megtörtént!

2020. jún. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
59%

Szex

.ugyanis az ágyban egy robinak szajhának kell lenni gátlások nélkül


26N

2020. jún. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!