Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ismerjük egymást már régebbről. Megbeszéltük, hogy mi lenne, ha összejárnánk.

Szexkapcsolatnak induló nyitó szex elég érdekesre sikerült. Én oráloztam neki, ő ujjazott, majd berakta. Viszonylag hamar elélvezett. Mondtam neki, hogy mostmár én is szeretnék orált kapni.Erre nemet mondott, ahogy a 2.menetre is. Neki dolga van, és menyjünk....

De persze legyen folytatás.

???????

Hát persze

Ami volt, jó volt, de nekem ez így kevés.


máj. 15. 23:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt írd meg neki is, aztán többet ne foglalkozz vele.
máj. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 bolognai a kedvencem ***** válasza:
88%

Paraszt.

Nem hiszem, hogy sokkal másabb együttlétekre kell számítanod a közeljővőben, ha folytatod vele. De a leírtak alapján magasról tesz arra, hogy neked meglett-e az örömöd vagy nem.


Innentől kezdve.. a döntés a tiéd, de azt azért nem árt mérlegelni, hogy a rossz szexuális élmény sokkal rosszabb, mint a semmi.

máj. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Ki vetette fel az összejárást?
máj. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3-as

Ő

máj. 15. 23:44
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Őnző kis f.sz, aki csak üriteni akar használni, és azt hiszi hogy egy ostoba valaki vagy.
máj. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%

Ezzel az erővel én meg hadd nyaljalak ki téged.

Semmi mást nem kérek még viszonzást sem.

F

máj. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Ez egy onzo fasz...skippeld! Keres nelkul kinyaltalak volna automatikusan... F.
máj. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Olyat keress, akinek fontos a te gyönyöröd!


45/F

máj. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kovetkezo alkalommal oraloztasd magad vele, aztan legyen valami dolgod es hagyd ott a g***be
máj. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, ha második találkozás is lesz, és nem feltétlen szex, azért én rákérdeznék, hogy mi is volt ez? Amúgy nem szeret, nem akar nyalni, vagy mi van? Hiába, a szex nem mindenkinek való...
máj. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!