Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor most melyik az igaz?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most melyik az igaz? Tényleg a nők kezdeményeznek és csak a csúnya pasiknál nem, vagy tényleg Brad Pittnél is azt várják, hogy te szólítsd le mert te vagy a férfi?

Figyelt kérdés

Itt van most ez a legutóbbi kérdés, ahol a válaszolók egyöntetűen azt írják, hogy a nők nem kezdeményeznek mert az a férfi dolga: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Máshol meg mindenhol azt hallani, hogy ma már rég a nők jelzik, ha a férfi bejön nekik, sok férfi panaszkodik, hogy mennyire nyomulósak lettek a nők, meg hogy a nőket meg ne merd szólítani, mert üvöltik, hogy metoo és lefújnak gázspray-vel már csak azért is, mert nem jössz be nekik, mert napi rengeteg férfi próbálkozik szegényeknél, akik nem jönnek be nekik és pont nálad fog elpattani a cérnájuk és kiakadnak.


Most akkor mit kéne a férfiaknak csinálni?



2020. jún. 2. 01:37
1 2
 1/16 Eric Griffin ***** válasza:
90%
"hogy ma már rég a nők jelzik, ha a férfi bejön nekik" mióta világ a világ a nők jelzik, hogy bejön nekik egy srác, csak valaki észreveszi, valaki annyira vak, hogy csak akkor fogja levágni, hogy jó a csajnál, ha a csaj már rajta ül (vagy még akkor se).
2020. jún. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha az lennél, akinél a nők kezdeményeznek, arról már tudnál.

Marad az, hogy neked kell. Ha van szemkontaktus, meg egy kis mosoly, és nem szorítod sarokba, akkor metoozni sem fognak, legfeljebb közlik, hogy van barátjuk/nem érnek rá egy kávéra se február 30ig.

2020. jún. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Mindig is a nők választottak, csak régen sokkal finomabban tették mint ma.

A férfiak dolga hogy észrevegyék a jeleket és lépjenek. Ha nem veszed észre egy nő jelzéseit akkor lemaradsz róla. Ha pedig olyan nőnél próbálkozol aki nem nyitott feléd, nem küldött semmilyen jelet, az szintén bukta.

Baromi nehéz lehet férfinak lenni.

2020. jún. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Mindig a nők kezdeményeznek - talán tényleg csak akkor nem ha te vagy Brad Pitt és trófeának kellesz (mint ismert színész/zenész akármi) nekik. A különbség hogy Brad Pitt megoldja 5 mondatból, míg neked kicsit több kell hozzá.

Metto vagy sem - kezdeményezz normálisan és akkor nem fognak tökön rúgni. Viszont ha egyből egy alsó madárfogással próbálkozol és "helló baby b.unk" akkor még Brat Pittet is lefújnák gázsprayvel.

2020. jún. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
*a férfiak kezdeményeznek
2020. jún. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Alsó madárfogás? Feldobtad az estém :D
2020. jún. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
A megoldás erre is a mastercard.... Amúgy meg jó részt így van ez, ha látszik valakiről hogy ki van tömve, arra alapból jobban rátapadnak, és akár kezdeményeznek is. Aztán, hogy ezt tudatosan a pénze miatt teszi, vagy tudat alatt az más kérdés.
2020. jún. 2. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Nőként mondom.

Kimutatom a szeretetet, flörtölök.

De a férfitől várom, hogy átlépje azt a határt, ami megkülönbözteti a barátságot a kedvesi viszonytól.

2020. jún. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%

Én nem szoktam kezdeményezni. Hagyom h a férfi tegye meg az első lépést.

Sztem így notmális.

22L

2020. jún. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
9: A te korodban még én is így voltam vele. Csakhogy a lépésttevők közt nem volt "megfelelő", akikhez meg vonzódtam, nem léptek. A mai napig se lett volna senkim, ha ezen nem változtatok. De mégis meghúztam a határt ott, amit nekem átlépni már nem jó, mert a passzivitást érdektelenségnek könyvelem el, ami nekem már nem megfelelővé teszi az illetőt. (8-as voltam.)
2020. jún. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!