Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor most melyik az igaz?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most melyik az igaz? Tényleg a nők kezdeményeznek és csak a csúnya pasiknál nem, vagy tényleg Brad Pittnél is azt várják, hogy te szólítsd le mert te vagy a férfi?

Figyelt kérdés

Itt van most ez a legutóbbi kérdés, ahol a válaszolók egyöntetűen azt írják, hogy a nők nem kezdeményeznek mert az a férfi dolga: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Máshol meg mindenhol azt hallani, hogy ma már rég a nők jelzik, ha a férfi bejön nekik, sok férfi panaszkodik, hogy mennyire nyomulósak lettek a nők, meg hogy a nőket meg ne merd szólítani, mert üvöltik, hogy metoo és lefújnak gázspray-vel már csak azért is, mert nem jössz be nekik, mert napi rengeteg férfi próbálkozik szegényeknél, akik nem jönnek be nekik és pont nálad fog elpattani a cérnájuk és kiakadnak.


Most akkor mit kéne a férfiaknak csinálni?



2020. jún. 2. 01:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%

#10

Elárulod, hogy mennyi idős voltál, mikor tovább léptél a passzív hozzáálláson az ismerkedés téren?

2020. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

A #8-#10 válaszolóval értek egyet, én is ilyen típus vagyok. Ha tetszik egy férfi, akkor azt egyértelművé teszem, de a végső lépést neki kell megtennie, mert különben érdektelenségnek tekintem a passzivitását. Az ismerkedés, párkeresés két fél együttes erőbefektetése kell, hogy legyen, de olyan vonat után nem szaladok, ami nem vesz fel. Ha a kezdeti jelekből nem veszi a lapot (ami nálam azért elég nehéz, a férjemmel pl ez úgy nézett ki, hogy szó szerint megkérdeztem tőle, nem akar-e elhívni randizni), akkor nincs mire várnom, valószínűleg a kapcsolat sem lenne túl gördülékeny kommunikáció szempontjából.


Viszont olyanoknál, akik nem tetszenek, valóban nem kezdeményezek. De az, hogy ki tetszik és ki nem, elég szubjektív, hírességek és egyértelműen trófeára hajtó dögös pasik részemről nem igazán esnek bele a "tetszik" kategóriába.

2020. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
11: 22 éves voltam, akkor lett az első barátom.:)
2020. jún. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%

"megkérdeztem tőle, nem akar-e elhívni randizni"

XD

És nem érezted túl passzívnak, érdektelennek őt, hogy eddig el kellett menj?

2020. jún. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
68%
#14 - nyilván ha annak éreztem volna, én sem így közelítem meg a kérdést :) Nyilvánvaló volt, hogy tetszem neki, nem titkolta, de egy kis noszogatás azért kellett neki, hogy az általam ideálisnak ítélt tempóban haladjunk (nem vagyok türelmes típus, erre a beszélgetésre kb két nappal a megismerkedésünk után került sor).
2020. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

A nők kezdeményeznek!!

Ha te vagy a 20 évvel ezelőtti BraddPitt, és láthatóan durván vastag a bankszámlád!

Eléd is fekszenek olyankor.

Más esetben elvárják hogy teperj, szórakoztasd őket, szolgáld ki őket, és majd talán később eldönti hogy elküldjön-e a fenébe, vagy csak soha többet ne válaszoljon.

2020. jún. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!